ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek wyśmiewa celebrytów?

Popek wyśmiewa celebrytów?

29.11.2016, godz. 13:01

Popek to kontrowersyjny lider zespołu Gang Albanii i zawodnik MMA. Rychła walka z MAriuszem Pudzianowskim spowodowała, że Popek stał się prawdziwym celebrytą. Teraz kojarzą go już nie tylko gimnazjaliści, ale również starsi ludzie. Okazuje się, że sława powoli mu doskwiera.

Popek Monster, Król Albanii, Paweł Rak - chociaż ma wiele pseudonimów, Paweł Mikołajuw nie może ukryć się przed wścibskimi spojrzeniami fanów. Nic dziwnego. W końcu jest dość charakterystyczną osobą - pocięta twarz, tatuaże niemal na całym ciele (łącznie z gałkami ocznymi), złote zęby i zawadiacka fryzura, nie ułatwiają mu tego trudnego zadania. Ostatnio wpadł jednak na pomysł jak zmylić wiernych autografów i kontaktu z idolem fanów.

Zamieścił humorystyczne nagranie na serwisie YouTube. Król Albanii wybrał się na zakupy do galerii handlowej. Okazało się jednak, że chodzą za nim fani. - Za mną chodzi dwóch typów - żali się Mikołajuw. Znalazł jednak na nich sposób. - Kłaniam się nisko w stronę wszystkich celebrytów i gwiazd w Polsce. To jest filmik instruktażowy jak chodzić po galeriach bez żadnego przypału jak normalny plebs - mówi o zwykłych przechodniach raper.

Okazuje się, że sposób na "wtopienie się w plebs" nie jest zbyt skomplikowany. Wystarczy wziąć do ręki telefon i udawać, że się z kimś rozmawia. Ważne są jednak wypowiadanie słowa. - No cześć, Janusz, cześć. Tak jestem, jestem. Nie wiem. A zrób pierogi... pierogi z mięsem - wypowiada swoją kwestię plebejusza Popek. Nie należy przy tym zapomnieć o żwawym kroku.

Ciekawe czy gwiazdy i celebryci skorzystają z tego pomysłu Popka na omijanie "plebsu". Jak myślicie? Popek wyśmiał w tym nagraniu gwiazdy, czy fanów?

Zobacz: Popek ma dość swojej sławy: "Rzygać mi się chce już od tego SPLENDORU"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: