ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek zapowiada kolejne 3 płyty! Posłuchaj nowej piosenki Króla Albanii!

Popek zapowiada kolejne 3 płyty! Posłuchaj nowej piosenki Króla Albanii!

29.07.2016, godz. 11:59

Popek jest jak artysta disco polo! Nie tylko chodzi o beztroskie teksty, ale również o jego sposób pracy. Król Albanii jest w stanie zrobić trzy płyty w ciągu kilku miesięcy. Mało tego! Prawie do każdego utworu nagrywa też teledysk! Kontrowersyjny raper już zapowiedział kolejne 3 solowe krążki.

Wspaniałe informacje dla wszystkich fanów Popka. Król Albanii zapowiedział, że w planach ma do wydania kolejne 3 solowe płyty. Zamieścił film na serwisie YouTube, w którym podzielił się ze swoimi miłośnikami tą radosną wieścią. Popek wyda niedługo kolejny krążek stworzony ze współpracy z raperem i producentem Matheo. Jest on odpowiedzialny za ostatni solowy materiał Popka "Król Albanii". Na płycie zarapuje również Sobota. - Płytka jest skończona 4 dni temu - mówi raper.

Kolejną płytą będzie kooperacja z jednym z członków Gangu Albanii - Borixonem. Panowie dopiero nagrywa materiał na ten krążek. Zamieścił też wideo z garażu Borixona, na którym widzimy, jak obaj raperzy pracują. Mamy też możliwość posłuchania nowego kawałka Popka i Borixona, zatytułowanego "Jeśli zdrówko pozwoli". - Znów nas bracie mocno je*nie tamten stuff - podśpiewuje sobie Popek refren nowego utworu.

Trzecia płyta pojawi się dopiero po nowym roku. - Po nowym roku Popek-Kali - zapowiedział występ rapera z grupy Firma Król Albanii. Z okazji ukończonej płyty z Matheo i Sobotą, Popek postanowił nagrać jak celebruje to wydarzenie. Raper wyciąga cygaro, obcina je i niczym Arnold Schwarzenegger po zawodach kulturystycznych, pluje tytoniem. - Ram pam pam pam, pozdrawiam - żegna się tradycyjnie z fanami.

Czekacie na nowe płyty Popka?

Zobacz: Popek pokazuje swoją metamorfozę! "K*rwa, wyglądałem słodko!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: