ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Pospieszalski obraził Wellman? Internet staje w obronie prezenterki

Pospieszalski obraził Wellman? Internet staje w obronie prezenterki

05.10.2016, godz. 10:23
Dorota Wellman i Jan Pospieszalski
foto: Fotomontaż AKPA

Jan Pospieszalski w "Salonie dziennikarskim" TVP Info obraził Dorotę Wellman? Po słowach dziennikarza "Jak słyszę, że (Wellman) [przy. red.] krzyczy "nie jesteśmy krowami"... Radziłbym oszczędne porównania do trzody", internauci stanęli w obronie prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

Dorota Wellman jest jedną z wielu gwiazd, które zaangażowały się w promowanie tzw. czarnego protestu. Prezenterka w nagraniu wideo zachęcała Polki do udziału w protestowaniu przeciwko wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji. "My kobiety nie jesteśmy głupimi krowami, żeby ktoś za nas decydował. Pokażemy tym, którzy o nas decydują, na co nas stać. To będzie pierwszy raz, ale nie ostatni" - nawoływała Wellman. Do właśnie tych słów odniósł się Jan Pospieszalski w programie "Salon dziennikarski" w TVP Info. Dziennikarz aluzyjnie skomentował przede wszystkim fragment dotyczący... krów.

- Dorota Wellman... Jak ja słyszę, że ona krzyczy "nie jesteśmy krowami"... - powiedział i złożył dłonie jak do modlitwy - No, w przypadku pani Doroty Wellman radziłbym jednak bardziej oszczędne sformułowanie porównań do trzody hodowlanej, bo... to jest bardzo przykre.

Po tych słowach wielu internautów stanęło w obronie Doroty Wellman. Wydźwięk wypowiedzi Pospieszalskiego został odebrany jako porównywanie prezenterki do krowy. W obronie koleżanki z pracy stanęła Anna Kalczyńska. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" opublikowała na Twitterze wpis, w którym wypowiedź Pospieszalskiego nazwała "chamską".

ZOBACZ: Znany pisarz o Wellman: Seks jej nie grozi


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: