ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Poważne kłopoty zdrowotne Rudiego Schubertha. "Odszedłem z show-biznesu"

Poważne kłopoty zdrowotne Rudiego Schubertha. "Odszedłem z show-biznesu"

24.11.2016, godz. 09:17
Rudi Schuberth
foto: AKPA

Rudi Schuberth to jeden z ulubionych showmanów, muzyków i satyryków starszego pokolenia. Nic dziwnego! W końcu jego energia, zaraża optymizmem innych, a hity takie jak "Córka rybaka", "Monika, dziewczyna ratownika", czy "Wars wita" są nucone po dziś dzień. Gwiazdor skończył jednak z show-biznesem z powodu kłopotów zdrowotnych.

Rudi Schuberth postanowił zrezygnować z życia publicznego. Artysta znany z programu muzycznego Śpiewające fortepiany oraz z zespołu muzycznego-kabaretu Wały Jagielońskie, poważnie choruje i postanowił skupić się na swoim zdrowiu. - Odszedłem z  show-biznesu w najlepszym z możliwych momentów - wyznał Schuberth w rozmowie z "Na żywo". Od jakiegoś czasu mieszka na wsi ze swoją ukochaną żoną Małgosią.

Na co choruje gwiazdor? Lekarze stwierdzili u niego cukrzycę. Tej jesieni trafił do szpitala. Miał wystąpić w programie Kabarety na żywo, ale złe samopoczucie uniemożliwiło mu rozbawienie widzów Polsatu. Rudim opiekuje się kochająca żona. - Taka żona to prawdziwy skarb - mówi Schuberth o ukochanej. Teraz musi przyzwyczaić się do życia z chorobą. - Cieszę się świeżym powietrzem i czystą wodą z własnego źródła. I co najważniejsze ukochanymi osobami, które mam obok siebie. Z Małgosią, Karoliną (córką - przyp. red.) i Zięciem Karolem tworzymy wielopokoleniową rodzinę - zdradził zadowolony gwiazdor.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz: Danuta Szaflarska wyznaje "Super Expressowi": Odchodzę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: