ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Problemy Ryszarda Rynkowskiego z alkoholem. Omal nie ZRUJNOWAŁY mu kariery!

Problemy Ryszarda Rynkowskiego z alkoholem. Omal nie ZRUJNOWAŁY mu kariery!

16.11.2016, godz. 11:46
RYSZARD RYNKOWSKI ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ.
foto: Super Express

Ryszard Rynkowski próbował odebrać sobie życie - twierdzą świadkowie wtorkowego incydentu, do którego doszło przed domem artysty. Pijany Rynkowski został zabrany na izbę wytrzeźwień, a następnie umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Jednak to nie pierwsze problemy artysty z alkoholem. W 1987 roku z powodu jego problemów alkoholowych rozpadł się zespół Vox.

Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w Brodnicy. Artysta stał z bronią pod swoim domem i groził funkcjonariuszom, że jej użyje. Pijanego Rynkowskiego najpierw przewieziono na izbę wytrzeźwień, a następnie trafił do szpitala psychiatrycznego w Świeciu. To nie pierwsze problemy piosenkarza z alkoholem. Kilkanaście lat temu, dokładnie w 1987 roku przez słabość Rynkowskiego do alkoholu rozpadł się zespół Vox, którego był członkiem. Przed koncertami i po nich płynęło morze alkoholu, a on zdaniem kolegów z zespołu stawał się coraz bardziej nieprzewidywalny. Po koncercie w Kutnie w 1987 roku wokalista wdał się podobno w bijatykę z policją i zdemolował radiowóz. Po dwóch dniach, które spędził na izbie wytrzeźwień, koledzy z Voxu nie chcieli mieć z nim już nic wspólnego.

- Kiedyś Rysiek połamał kredens w apartamencie hotelowym podczas tournée po ZSRR. W Odessie zaatakował mnie żelazkiem, bo zwróciłem uwagę, że musi popracować nad choreografią w niektórych piosenkach. Całe szczęście, że sznur żelazka zaplątał się w wieszak i nie trafił we mnie - mówił w wywiadzie z "Angorą" Jerzy Słota, były członek zespołu Vox.

Alkohol stał się problemem również w małżeństwie gwiazdora. Jego pierwsza żona, Hanna nie wytrzymała i wystąpiła w końcu o separację. - Tłumaczyliśmy mu, żeby się zmienił, nie kłócił z żoną - wspomina Słota.

 

Zobacz: Ryszard Rynkowski ZATRZYMANY przez policję! Próba SAMOBÓJCZA

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: