ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Program Kuby Wojewódzkiego: "Homofobia wrze!"

Program Kuby Wojewódzkiego: "Homofobia wrze!"

08.11.2016, godz. 12:24

Program Kuby Wojewódzkiego obchodzi dziś jubileusz! To już 10 lat show w stacji i 300. odcinek! Z tej okazji Kuba zaprosił do programu specjalnych gości. Dziś u Kuby Michał Kwiatkowski i Mesajah!

Uchodźcy w programie Wojewódzkiego!

Dziś u Kuby Wojewódzkiego niecodzienni goście. - Obcy. Prawie niepolacy - napisał na Instagramie showman o zaproszonych gwiazdach. Kogo zobaczymy na kanapie u Wojewódzkiego? Będą to Michał Kwiatkowski i Mesajah. Oboje są muzykami i oboje są związani z dwoma krajami. Mesajah jest muzykiem reggae. Ma tatę Peruwiańczyka, ale urodził się w Polsce. Michał to brat Dawida Kwiatkowskiego, który zrobił karierę we Francji. Tam mieszka na co dzień i niebawem wyjdzie zza swojego chłopaka.

#wtorek#tvn#kubawojewodzki#odcinek#numer#300#warto#ogladac#mesajah#michalkwiatkowski#obcy#prawie#niepolacy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 6 Lis, 2016 o 8:56 PST

Z powodu orientacji seksualnej, Wojewódzki czynił sobie niesmaczne żarty. Na szczęście Michał ma dystans do siebie i dziwne zachowania Wojewódzkiego zniósł, nie tracąc panowania nad sobą. - Jakie ty masz wysokie mniemanie o sobie - zarzucił Kwiatkowski Wojewódzkiemu, który odsuwał się od niego podczas robienia wspólnej fotki. - Przecież powiedział, że go nie kręcisz - wtrącił się Mesajah. Kuba jednak kontynuował swoje homofobiczne zachowanie. A oskarżają go o homoseksualizm!

300. odcinek programu Kuby Wojewódzkiego już dziś o 22:30 na TVN. Będziecie oglądać?

Zobacz: Rozenek porównała Kaczoruk do PSA

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: