ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Program Kuby Wojewódzkiego. Kim jest Sebastian Fabijański?

Program Kuby Wojewódzkiego. Kim jest Sebastian Fabijański?

29.11.2016, godz. 11:13
Sebastian Fabijański
foto:

Dziś gościem w programie Kuby Wojewódzkiego będzie aktor młodego pokolenia Sebastian Fabijański. Oprócz niego pojawi się również Magdalena Boczarska. Kim jest Fabijański?

Dzisiejszym tajemniczym gościem programu Kuby Wojewódzkiego będzie Sebastian Fabijański, gwiazda hitu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Z prowadzącym talk-show, najsłodszy drań w polskim kinie, porozmawia o zawartości cukru w Cukrze, o niebezpiecznych kobietach, facetach do wzięcia i rekordach nowego „Pitbulla”, który zanotował najlepsze otwarcie w historii polskiego filmu! Fabijański znany jest również z roli Adriana Kusia w hitowym serialu Canal + "Belfer".

Drugim gościem showmana będzie Magdalena Boczarska. Aktorka wcieliła się w swoim ostatnim filmie w Michalinę Wisłocką - kobietę, która zrewolucjonizowała pojmowanie seksualności w komunistycznej Polsce. "Sztuka kochania" to film, którzy przybliży historię tej niezwykłej uczonej, której książka zatytułowana tak samo jak film, była hitem w PRL-u. Film pojawi się w kinach w 2016 roku.

#next#wtorek#magdaboczarska#cukier#sebastianfabijanski#belfer#pitbull#kubawojewodzki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 24 Lis, 2016 o 1:17 PST

Najnowszy odcinek programu już dziś na TVN o 22:30. Będziecie oglądać?

Zobacz: Kaczoruk o Wojewódzkim: "On ma trzy samochody, a ja dwie walizki"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: