ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Program Kuby Wojewódzkiego. Zobacz KOMUNISTYCZNY zwiastun!

Program Kuby Wojewódzkiego. Zobacz KOMUNISTYCZNY zwiastun!

24.08.2016, godz. 10:49

Program Kuby Wojewódzkiego rusza ponownie już niebawem! Znów będziemy mogli oglądać ciekawe rozmowy z niecodziennymi gośćmi. Będzie trochę powagi, trochę humoru i dużo Kuby Wojewódzkiego! Zobacz nowy zwiastun!

Kuba Wojewódzki lubi szokować i wprawiać w konsternację. Nie inaczej jest tym razem. Program Wojewódzkiego już niedługo ponownie pojawi się na antenie TVN. W sieci pojawił się już zwiastun nowej serii popularnego show. Tym razem spot utrzymany jest we wczesno-PRL-wskiej stylistyce. Widzimy jedynie realistycznie namalowane sylwetki Wojewódzkiego w różnych wojskowych strojach. Jest Kuba piechur, czołgista, pilot i marynarz. Po chwili pojawia się napis: "Kuba Wojewódzki wierna straż niepodległości naszej ojczyzny". Następnie widzimy ekran informacyjny. Postać kuby na tle czerwonej schematycznej mapy polski ozdobionej białymi i czerwonymi goździkami. Wszystko przy pieśni zespołu Mazowsze "Ukochany kraj".

To nie pierwsze nawiązanie Wojewódzkiego do komunizmu. Kiedy miał swój program jeszcze na Polsacie również pojawiły się wątki komunistycznej symboliki w czołówce show. Czyżby przewrotny zwiastun nowej serii programu Kuby był komentarzem na temat nowej władzy w kraju?

Premiera pierwszego odcinka już we wtorek 6 września o 22:30. Będziecie oglądać?

Zobacz: Drugi Roast Wojewódzkiego. Obrażą go Biedroń, Szpak, Figurski i Tadla!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: