ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Projekt Lady 2: Małgorzata Rozenek poucza uczestniczki, jak rozwiązywać konflikty, a sama...

Projekt Lady 2: Małgorzata Rozenek poucza uczestniczki, jak rozwiązywać konflikty, a sama...

08.08.2017, godz. 08:14
MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN, RADOSŁAW MAJDAN
MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN, RADOSŁAW MAJDAN foto: TVN

W 9. odcinku Projektu Lady 2 byliśmy świadkami konfliktu dwóch uczestniczek: Magdaleny i Katarzyny. Głos w spawie nieporozumienia między dziewczynami zabrała Małgorzata Roznek. Gwiazda TVN, która całkiem niedawno na planie Azja Express była skonfliktowana z Renatą Kaczoruk, weszła w rolę ekspertki i pouczała uczestniczki, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Małgorzata Rozenek w 9. odcinku Projekt Lady 2 pouczała uczestniczki, jak radzić sobie w sytuacji konfliktu. Kto jak kto, ale prowadząca show zna się na tym najlepiej. W końcu jeszcze kilka miesięcy temu polski show-biznes aż huczał od plotek na temat jej nieporozumień z Renatą Kaczoruk, którą poznała na planie Azja Express. Przypomnijmy, że Renulka podpadła Majdanom tym, że nie chciała udzielić im miejsa w zatrzymanym autostopie.

- Brawo Renia. Brawo. Podziwiam zachowanie i charakter. My cię zabraliśmy i podwieźliśmy tutaj. Brawo - mówił w programie Azja Express Majdan.

- Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! - krzyczała Rozenek na planie azjatyckiego reality-show. - Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię.

- Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? - zadrwił z Wojewódzkiego Majdan.

Konflikt między Majdanami a Renatą Kaczoruk nie zakończył się na programie Azja Express. Już po powrocie do Polski, w czasie emisji show, obie strony nie szczędziły sobie drobnych medialnych złośliwości tj. np. wypowiedź Perfekcyjnej "Rozenek: Kaczoruk! Chcesz, to zrobię z ciebie damę". Punktem kulminacyjnym był wywiad Kuby Wojewódzkiego, w którym "król TVN" stwierdził, że "Małgorzata Rozenek do show-biznesu weszła jak do agencji towarzyskiej". Tego już było za dużo. Małgorzata Rozenek-Majdan pozwała kolegę z macierzystej stacji za tę wypowiedź. Jak się potem okazało jej pozew był skuteczny. Kuba Wojewódzki za swoją wypowiedź o Rozenek został skazany na 30 tys. złotych zadośćuczynienia.

Małgorzata Rozenek w Projekt Lady o rozwiązywaniu konfliktu

Mając na swoich barkach taki bagaż doświadczeń, Małgorzata Rozenek w programie Projekt Lady o konfliktach wypowiada się z pozycji eksperta. W odcinku 9. odniosła się do kłótni między Magdaleną a Katarzyną.

- Konflikt dwóch osób potrafi zatruć naprawdę mega relacje w większej grupie. Tutaj jest problem nie tylko Magdy i Kasiji. To jest wasz problem dziewczyny. Musicie razem wszystkie próbować załagodzić tę sytuację w dojrzały sposób. W dojrzały, czyli nie w sposób, który rozlicza każdą kolejną z małych gestów spojrzeń, bo po prostu nigdy z tego konfliktu nie wyjdziecie - pouczała uczestniczki programu Małgorzata Rozenek.

To jednak nie koniec! Po zakończeniu rozmowy z uczestniczkami Projekt Lady 2 Małgorzata Rozenek wypowiedziała do kamery taką jeszcze mądrość:

- Dziewczyny z najlepszych koleżanek stały się wrogami. Ja rozumiem, że w życiu tak jest. W moim życiu też parę razy poukładało się, że ktoś, z kim byłam blisko, nagle przestaje być dla mnie bardzo ważny, ale mimo to można się nadal komunikować, a przede wszystkim należy nadal się szanować - stwierdziła Perfekcyjna.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: