ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Projekt Lady 2 odc. 9. Relacja na żywo! Kto odpadł?

Projekt Lady 2 odc. 9. Relacja na żywo! Kto odpadł?

07.08.2017, godz. 20:00
Projekt Lady 2 odc. 9
foto: Agencja TVN/x-news

Projekt Lady 2 odc. 9 - z dzisiejszej relacji na żywo dowiemy się m.in. jak oduczyć się przeklinana. Uczestniczki show będą miały z tym problem. Jedna z nich wprost stwierdzi, że jest "królową rynsztoka". O kim mowa?

W 9. odcinku Projektu Lady 2 uczestniczki nauczą się sztuki "kulturalnego denerwowania się". To oznacza, że bohaterki programu będą musiały odzwyczaić się od wulgarnego języka. Nie będzie to łatwe. Karolina "z Holandii" po odsłuchaniu swoich wystąpień dojdzie do wniosku, że jest "królową rynsztoka". To jednak nie wszystko. W dzisiejszym odcinku dziewczyny podejdą do "matury" z zachowania przy stole. Jakie przedmioty pojawią się na egzaminie? Testy z savoir-vivre’u będą naprawdę czarnym szlakiem dla zawodoców. Wymagania menotrki Ireny przeraziły niejedną uczestniczkę przygotowując ekstremalne testy. Czy to właśnie ten egazmin zdecyduje o przyszłości jednej z dziewczyn w programie Projekt Lady? Jedno jest pewne, któraś z nich odda perły i opuści pałac w Radziejowicach.

21:43 Czas na ogłoszenie najtrudniejszych decyzji. Kto odpadł z Projekt Lady 2 w 9. odcinku? Mentorki przypominają dziewczynom, że w programie nie liczy się tylko poprawność w wybieraniu sztućców. Tu chodzi przede wszystkim o pracę nad sobą. Mentorki zaznaczają, że od jakiegoś czasu Daria jest uczestniczką, która straciła zapał do zmian. To właśnie ona odchodzi z programu. Z programem żegnają się również Kasia i Magda, które nie mogły poradzić sobie z konfliktem. "Nauczyłam się przede wszystkim, że trzeba szanować ludzi, bo jak ja nie będę szanować ludzi, to nikt nie będzie szanował mnie" - stwierdza Magda.

"Dziewczyny wracajcie do siebie, przygotujcie dokumenty potrzebne do podróży i zapakujcie walizki do 23 kilogramów" - instruuje uczestniczy Małgorzata Rozenek. W następnym odcinku Karolina, Paulina, Kaja, Julia i Roksana pojadą do Paryża.

Daria, Kasia i Magda opuszczają program... #projektlady

Post udostępniony przez Projekt Lady TVN (@projektlady.tvn.pl) 7 Sie, 2017 o 12:48 PDT

21:35 Czas na rozmowy podsumowujące z uczestniczkami. Zarówno Magda jak i Kasia idą w zaparte. Obie twierdzą, że sytuacja między nimi jest unormowana. Jednak mentorki nie do końca wierzą ich zapewnieniom.

21:31 Paulina na zajęciach dzieli się z uczestniczkami ciężkim przeżyciem. Ze łzami w oczach zdradza, że w programie dowiedziała się, że jej tata ma raka. Dziewczyna ma poczucie winy, że wcześniej w programie bardzo często wytykała jego wady. Tatiana tłumaczy jej, że nie były to zarzuty wobec niego. "Mówiłaś po prostu o swoich uczuciach" - wyjaśnia mentorka, która na koniec rozmowy przytuliła zapłakaną uczestniczkę.

21:30 Konflikt Magdy i Kasi przenosi się na zajęcia z Tatianą. Dziewczyny znowu przerzucają się oskarżeniami. Mentorka stwierdza, że ani Magda ani Kasia nie są szczere i przez to, nie mogą poradzić sobie z tym konfliktem.

21:26 Małgorzata Rozenek za kulisami przyznaje, że w jej życiu też zdarzały się konflikty, ale starała się je rozwiązywać w sposób dorosły.

21:20 Tymczasem Kasia wyprowadza się z pokoju, w którym nocuje Magda. Konflikt odżywa. Temat porusza przy kolacji Małgorzata Rozenek. "Pani Małgosiu ja od dwóch dni się nie odzywam do tej osoby" - stwierdza Kasia. "Traktuje mnie jakbym to ja byłam katem, a ona ofiarą" - stwierdza za kulisami Magdalena. Kasia tymczasem spisywała wszystkie przykre słowa Magdy, które usłyszała od niej w pokoju. Kartkę z cytatami przekazała Magdalenie Rozenek. Atmosfera przy stole gęstnieje. "Musicie razem wszystkie próbować załagodzić tę sytuację w sposób dojrzały" - radzi Małgorzata Rozenek.

21:18 Czas na zajęcia, na których dziewczyny oduczą się przeklinania. Mężczyzna, który prowadzi zajęcia przytacza wypowiedzi uczestniczek, które do tej pory padły w programie. Karolina "z Holandii" dochodzi do wniosku, że jest królową rynsztoka. Dlaczego? Sprawę wyjaśniają internauci:

21:14 "Myślę sobie tak: odetnę jej ogon, ściągnę skórę i zjem" - komentuje swój egzamin za kulisami Karolina "z Holandii". Dziewczyna zmusiła się nawet do zjedzenia szarlotki, mimo tego, że nie lubi owoców w deserach. Czy zdała test? Okazuje się, że prawidłowe jedzenie ryby nie było oceniane tak bardzo, co same reakcje uczestniczek. Jak z rybą poradziła sobie Kaja? Dziewczyna była tak zdenerwowana, że gdy trafiła na ość postanowiła ją... połknąć!

21:09 Tymczasem czas na egzamin z savoir-vivreu przy stole. Dziewczyny muszą zjeść rybę pod okiem Ireny. "Ja na maturze i prawo jazdy miałam chyba taki test" - wyznaje Julka i dodaje "Skupiłam się na fasolce, aby ją zjeść. Odłożyłam rybę". To naprawdę stresujące zadanie. Przed spożyciem każda z dziewcząt musi dokonać dobrego wyboru sztućców

21:00 W poprzednim odcinku odpadła Ania. Zagrożone były Kasia i Magda, które nie mogły się dogadać. Dziewczyny dostały drugą szansę. Dzięki wspólnej pracy przekonały do siebie mentorki. Jak będzie w tym odcinku? Na razie dziewczęta muszą przejść kolejny test...

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: