ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Zakończył się Przystanek Woodstock 2017. Zobaczcie, co działo się w Kostrzynie! [RELACJA, ZDJĘCIA, WIDEO]

Zakończył się Przystanek Woodstock 2017. Zobaczcie, co działo się w Kostrzynie! [RELACJA, ZDJĘCIA, WIDEO]

05.08.2017, godz. 23:21

23. Przystanek Woodstock 2017 dobiegł końca. W sobotę 5 sierpnia odbyły się ostatnie koncerty w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występowali na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP. Przeczytajcie naszą relację, a dowiecie się, co dokładnie działo się na Woodstocku. O Przystanku Woodstock posłuchacie również w radiu Eska i EskaROCK.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.

TRZECI DZIEŃ PRZYSTANKU WOODSTOCK

Przystanek Woodstock - Duża Scena, line up godzinowy

15.00 Nocny Kochanek; 16.20 Dub Inc.; 17.50 Nine Treasures; 19.10 Slaves; 20.30 The Qemists; 22.00 Nothing But Thieves; 23.30 Domowe Melodie; 01.00 Frank Turner & The Sleeping Souls; 02.30 Piotr Bukartyk

Przystanek Woodstock - Mała Scena, line up godzinowy

16.10 Kolory; 17.20 Cox&Vox; 20.00 Chorzy; 23.00 DR Misio

*** Aby odświeżyć naciśnij klawisz F5 ***

23:15 Zakończył się 23. Przystanek Woodstock. Uczestnicy festiwalu wracają do domów. Nasz korespondent również. Oglądaliście relacje Kamila na FB se.pl? A może byliście na Woodstocku i rozmawialiście z naszym reporterem? Nawet jeśli nie udało nam się spotkać z Wami w Kostrzynie, zachęcamy do podzielenia się wrażeniami z Woodstocku w komentarzach pod tym tekstem i na naszym Facebooku. Dziękujemy, że byliście z nami!

22:00
Już za chwilę na scenę wejdzie Nothing But Thieves. To jeden z ostatnich koncertów dzisiejszego dnia.

21:30 Tak bawią się uczestnicy Przystanku Woodstock 2017:

21:05 Internauci dzielą się zdjęciami z ostatniego dnia Woodstocku:

20:20 Slaves zeszło ze sceny, a za 10 minut pojawi się na niej The Qemists.

20:15 Jednym z gości Akademii Sztuk Przepięknych był ojciec Paweł Gużyński. Ostro skrytykował Kościół i ojca Rydyzka. Więcej informacji tu: Dominikanin UDERZA w Rydzyka. Mówi o układzie i "płaszczyku religijności"

19:40 W przerwie między koncertami uczestnicy korzystają z wielu atrakcji przygotowanych przez Jurka Owsiaka m.in.: ekstremalny cykl biegów Runmageddon, skatepark, kąpiele błotne, bungee i boisko do piłki nożnej.

19:15 Podczas Woodstock można oddać krew:

19:10 Na scenę wchodzi Slaves

18:45

18:05 Organizatorzy ostrzegają przed deszczem na Woodstock:

17:20 Osoby obecne na Woodstock 2017 chwalą decyzję usunięcia z terenu festiwalu bramek:

16:50 Niektórych 3-dniowa impreza najwyraźniej zmęczyła:

16:20 Tłumy gromadza się pod sceną:

15:53

15:00 Za chwilę rozpocznie się pierwszy koncert. Na scenie pojawi się "Nocny Kochanek".

14:55 "Policja nie mówi, że wszystkie zatrzymania były z udziałem Pokojowego Patrolu. To my dbamy o bezpieczeństwo, nie ukrywamy niczego" - mówi Jerzy Owsiak. Dodał również, że przeanalizował wszelkie raporty oraz nagrania z monitoringu i na ich podstawie wspólnie z burmistrzem zdecydowali, że zlikwidowane zostaną barierki.

13:55 Na mocy decyzji Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą, organizator Przystanku Woodstock rozpoczyna demontaż barierek pod Dużą Sceną Przystanku Woodstock. Oznacza to, że nie będzie już przeszukań i kontroli przed wejściem na plac przed Dużą Sceną. Jak powiedział Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP, burmistrz kierował się opinią policji i dlatego nakazał postawienie barierek. Jednak - patrząc na czwartek i piątek - teraz zmienił zdanie. Uznał, że bezpieczniej jest bez barierek niż z nimi.

Przed wejściem na plac przed duża scena

13:10 Na Woodstocku robi się coraz tłoczniej:

12:47 Zostały jeszcze 2 godziny do rozpoczęcia pierwszego koncertu. A tak było wczoraj:

12:40 Jerzy Owsiak skierował mocne słowa do posłanki Krystyny Pawłowicz. Chodzi o seks. Więcej informacji znajdziecie tu: Owsiak OSTRO do Pawłowicz: Niech pani spróbuje SEKSU!

11:50 Jak informuje policja na Przystanku Woodstock doszło do kolejnego incydentu. Jeden z uczestników festiwalu usiłował zgwałcić młodą kobietę. Jest poszukiwany przez policję. W piątek, 4 sieprnia na festiwalu doszło do gwałtu.

11:40 Czegoś takiego jeszcze nie było! Ludzie w pampersach bawią się na Woodstocku 2017:

11:00

10:05 Na Przystanek Woodstock wybrało się wielu polityków. Głównie po to, żeby lansować swoje poglądy. Ale nie tylko politycy się tym zajmują... Woodstockowicze tez przemycają temat polityki, choćby na transparentach. Czy Woodstock to dobre miejsce na takie rzeczy?


09:20 Woodstock 2017 budzi się do życia:

* * * *

22.25 Takie atrakcjie są w festiwalowym miasteczku. Ktoś chętny, by się pokręcić?

21.55 Czy Woodstock śpi? A gdzie tam! Wszyscy się bawią i razem śpiewają:

21.00 Tak się bawi Woodstock 2017. Relacja naszego wysłannika :)

20.30 A co tam słychać na Woodstocku? Już za chwilę koncert grupy Hey! Będzie moooc!

18.46 A jak komuś zbyt wiele muzyki (co jest chyba niemożliwe), to może zagrać w piłkarzyki

18.30 Jaka jest zabawa? Najlepsza!

18.15 Od kilkunastu minut na festiwalu rządzi grupa House Of Pain. Tak bawią się uczestnicy Przystanku:

18.00 Tak politycy bawili się na Woodstocku:

17.23 Na woodstockowym polu znalezione zostały zajączki. Są już pod dobrą opieką

16.50 Ale nie para ze zdjęcia zaręczyła się na Woodstocku. W czasie tegorocznego koncertu kapeli Oddział Zamknięty Radek oświadczył się swojej ukochanej! O zdarzeniu donosi pomorska.pl. Ten festiwal to bez wątpienia festiwal miłości :)

16.30 W ślubnych strojach na Przystanku Woodstock?! Tak! Ta sympatyczna para pojawiła się tak ubrana, bo dwa lata temu zaręczyli się właśnie na Woodstocku. Dlatego teraz przyjechali do Kostrzyna nad Odrą w strojach: ona w sukni ślubnej, a on w garniturze. Prawda, że świetnie wyglądają? :)

16.15 Taki Miś pojawił się w Kostrzynie nad Odrą...

15.50 Jak mieszkają woodstockowicze? Pewnie wielu z Was zadaje sobie to pytanie. Nasz specjalny wysłannik sprawdził to! Zobaczcie sami:

15.25 Robert Biedroń, prezydent Słupska jest na festiwalu. DO zgromadzonych mówił: - Mam problem z religią, nie wierzyłem, że będę aniołkiem w niebie albo smażył się w piekle. Jeżeli nie przeżyję życia na swoich zasadach, nikt nie da mi drugiej szansy. Muszę przeżyć życie godnie. Nie jestem zboczeńcem, nie jestem pedałem, tylko takim samym człowiekiem jak wszyscy.

15:10 Rozpoczął się drugi dzień woodstockowych koncertów. Na dużej scenie zagrają dziś m.in. Hey, Archive i The Bloody Beetroot!

14:56 Woodstock najlepszym muzycznym festiwalem w Europie? Oni nie mają wątpliwości.

14:33 Jurek Owsiak chce zdjęcia barierek sprzed sceny na warsztatach ASP. Będzie pisał w tej sprawie podanie do Burmistrza Kostrzyna.

14:18 Konferencja prasowa festiwalu z udziałem Jurka Owsiaka i Macieja Orłosia.

14:10 Joanna Brodzik jest na Woodstocku. Aktorka opowiedziała o działalności fundacji Opiekun Serca.

Jesteśmy na @woodstockpoland #fundacjaopiekunserca #grazamiana

Post udostępniony przez Joanna Brodzik Official (@joanna_brodzik_official) 4 Sie, 2017 o 3:52 PDT

 

14:00 Rzecznik Prasowy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Krzysztof Dobiec, w rozmowie z portalem uniwersyteckim wzielonej.pl stwierdził: - Przystanek Woodstock ma w tym roku mocno zauważalne problemy urzędnicze. Nie mówimy o tych urzędnikach w regionie lubuskim, czy w Kostrzynie nad Odrą, ale o miejscach bardzo odległych, w których podejmowane są takie decyzje, jak status imprezy o podwyższonym ryzyku. Nie ukrywam, ze jeżeli dalej tak to będzie wyglądało to być może będziemy zmuszeni, aby szukać innej formuły.

13:35 Maciej Orłoś w trakcie wykładu na ASP staje w obronie wolnych mediów.

Więcej znajdziecie tutaj: PiS chce zamknąć TVN?

13:29 Błotne szaleństwa "pod Grzybkiem" na Woodstocku!

13:10 Woooow!

12:55 Na Przystanku Woodstock jest niebezpiecznie? W policyjną operację zabezpieczenia 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) zaangażowanych jest 1,6 tys. funkcjonariuszy; od poniedziałku odnotowano tam 82 przestępstwa i 170 wykroczeń. Zatrzymano 60 osób. Najcięższymi zgłoszonymi przypadkami były jednostkowe przypadki ciężkiego pobicia oraz gwałtu.

ZOBACZ TAKŻE: Woodstock 2017. Policja ujawnia dotychczasowy bilans przestępstw

12:42 Nauka wiązania hidżabu, warsztaty kultury arabskiej czy zaplatania makramy – to tylko niektóre z warsztatów w których mogą uczestniczyć tegoroczni woodstockowicze w Wiosce Wielu Kultur.

12:30 Chcesz zrobić sobie ruchome zdjęcie lub wydrukować bezpłatnie pamiątkową fotografię? Te oraz inne atrakcje czekają na Ciebie na Przystanku Woodstock

ZOBACZ TAKŻE: Pamiątki z 23. Przystanku Woodstock. Co dostaniesz za darmo, a co kupisz?

12:13 Nasz reporter już na miejscu! Śledźcie nasze relacje na se.pl, Facebooku, Instagramie i Twitterze! Pamiętajcie też o audycjach radia Eska i EskaROCK.

Rozpoczynamy II dzień! #woodstock2017 #przystanekwoodstock l Więcej na Se.pl

Post udostępniony przez se.pl (@super_express_se.pl) 4 Sie, 2017 o 3:14 PDT

12:04 Woodstock budzi się do życia. Gigantyczna kolejka do marketu.

12:00 Ważne informacje od organizatorów:

11:54 Rozładowany telefon na Woodstocku to nie problem. Z pomocą przychodzi namiot pełen gniazdek elektrycznych i... (pozytywnej) energii ;)

11:35 Historie uczestników 23. Przystanku Woodstock.

11:16 Betonowe bariery w drodze na woodstockowe pole

Lubuscy stróże prawa byli pomysłodawcami zabezpieczenia w postaci betonowych barier, uniemożliwiających wjazd rozpędzonego samochodu ciężarowego na teren festiwalu. Na trzech stanowiskach kierowcy i pojazdy poddawane są skrupulatnym kontrolom przez policjantów. Wszystko dla bezpieczeństwa osób uczestniczących w imprezie. Zlokalizowano trzy takie punkty, na których stanęło łącznie 9 takich barier, po trzy na każdym stanowisku. Do tych stref mogą wjeżdżać jedynie kierowcy, którzy odpowiednio wcześniej uzyskali zgodę i stosowną przepustkę

10:45 Rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy przedstawił raport dotyczący bezpieczeństwa na 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Od poniedziałku odnotowano tam 82 przestępstwa, 170 wykroczeń, zatrzymano 60 osób.

"Większość przestępstw związanych jest z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających, czyli narkotyków. Do najpoważniejszych należy zaliczyć jedno ciężkie pobicie i jeden zgłoszony gwałt" – powiedział PAP Maludy.

10:27 Harmonogram dzisiejszych spotkań w ASP:

  • 10:00 - 11:30 RPO, Adam Bodnar
  • 11:30 - 13:00 Maciej Orłoś
  • 13:30 - 15:00 Robert Biedroń

10:18 Woodstockową tradycją są już błotne kąpiele pod "grzybkiem", czyli wielkim prysznicem robiącym z części festiwalowego terenu wielkie błotne bajoro. To ulubiona atrakcja uczestników Przystanku Woodstock.

Zobaczcie, jak wyglądała zabawa w 2016 roku:

10:00 Przeżyjmy to jeszcze raz <3 występ zespołu Łąki Łan

09:30 Zakupy spożywcze na Przystanku Woodstock? To jest możliwe.

Szczegóły znajdziecie tutaj: Tutaj Lidl jest czynny 24h na dobę! Co kupisz na 23. Przystanku Woodstock?

09:00 Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej 23. Przystanku Woodstock, "przed rozpoczęciem imprezy teren skontrolowali pirotechnicy wraz z wyszkolonymi psami oraz policyjni eksperci w zakresie zabezpieczenia antyterrorystycznego. Specjaliści sprawdzali, czy nigdzie nie znajdują się niebezpieczne materiały pirotechniczne, które mogą zagrozić życiu ludzi i mogłyby doprowadzić do zdarzenia masowego. W wyniku przeprowadzonej kontroli nie ujawniono żadnych niebezpiecznych materiałów".

08:45

08:33 Woodstock budzi się do życia! Już o 9:00 w namiocie ASP rusza ZUMBA!

08:02 A oto najmłodszy uczestnik festiwalu <3

Warto przypomnieć, że organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo najmłodszych i przygotowali dla szereg atrakcji. Zobaczcie, jakich!

ZOBACZ KONIECZNIE: Woodstock 2017 dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji

07:41 #KręciołaTV #PrzystanekWoodstock #Woodstock2017

07:30 Przeżyjmy to jeszcze raz! Tłymy na 23. Przystanku Woodstock.

07:00 SIEMA! Za nami pierwszy dzień najpiękniejszego festiwalu świata! Było kolorowo, wzruszająco i pozytywnie! Jak będzie dziś? Bądźcie z nami!

22:36 Według wstępnych obliczeń na Przystanku Woodstock bawi się około milion osób. Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji na żywo z Przystanku Woodstock 2017!

 

21:09 Na scenie Urbanator i... Liroy, który przypomniał jeden ze swoich największych przebojów "Scyzoryk". Tekst starego hitu został trochę unowocześniony o polityczne wątki.

- dokladnie LIROY zna zycie wie co to SEX takich polsow potrzebujemy !!!! LIROY na PREZYDENTA LEGALIZACJA !!! - komentują jego występ internauci.

 

20:40 Zakończył się koncert Trivium. Publiczność wykrzyczała "Dziękujemy". Na scenie pojawił się Jurek Owsiak, który zachęcił do odśpiewania "Sto lat" dla zespołu, który dał znakomity koncert. Tymczasem szwedzka telewizja ogłosiła Woodstock największym festiwalem w Europie:

20:00 Na scenie Trivium. Wokalista tego zespołu w kilku słowach zwrócił się do obecnych na Woodstocku 2017. Zgromadzeni pod sceną żywo reagują na jego okrzyki.

- Co jak co europejskie koncerty sa podobno tymi najlepszymi, ze wzgledu wlasnie na to ze fani/tlum jest po prostu zywy, nie to co za oceanem - zauważa jeden z internautów w komentarzach pod transmisją live z Przystanku Woodstock 2017

19:05 Ważna informacja od Pokojowego Patrolu dotycząca bezpieczeństwa na Przystanku Woodstock 2017:

18:15 Na scenie The Kyle Gass Band. Publiczność bawi się w najlepsze. Tymczasem w sieci wciąż trwa dyskusja na temat zdjęć polityków PO na Przystanku Woodstock

 

18:00 Alternatywnie do koncertów odbywają się spotkania w Akademii Sztuk Przepięknych. Na jednym ze spotkań obecny był dzisiaj Filip Chajzer. Dziennikarz podczas spotkania z uczestnikami festiwalu mówił o powstańcach warszawskich, dla których już drugi rok z rzędu zbiera pieniądze.

17:20 Wokalista Material ze sceny pozdrawia... swoją mamę. Dziękuje jej za pomoc i wsparcie, które jego zespół otrzymywał z jej strony w trudnych chwilach. Publiczność odśpiewała jej "Sto lat". Kobieta popłakała się ze wzruszenia. Wtedy stojący obok, zaczęli ją przytulać.

17:10 Przypomnijmy, że Duża Scena ogrodzona jest bramkami. Aby dostać się na pole, gdzie bawią się słuchacze należy przejść kontrolę. Ochrona dokładnie sprawdza każdego, kto chce dostać się pod scenę. Przeszukiwane są plecaki. Na terenie festiwalu uruchomione zostały prysznice pod, którymi można schłodzić się w ten upalny dzień. Tymczasem wielu internautom nie podoba się obecność na festiwalu polityków (przypomnijmy, że zdjęcia z Przystanku Woodstock umieścił m.in. Borys Budka i Grzegorz Schetyna):

- ​Ludzie skończcie z pisaniem o polityce, jest już owsiak upolityczniony i on wystarczy

16:50 Na Dużej Scenie Material, publiczność zaczęła taneczne szaleństwo. Tuż przy scenie wszyscy tańczą pogo.

16:05 Internet zalała fala komentarzy internautów, którzy śledzą transmisję live z Przystanku Woodstock. Oto kilka przykładów:

- ​patrzcie jak sie bawią wolni ludzie od polityki :)

- Na takie momenty czeka się cały rok Zazdroszczę każdemu kto tam jest

16:00 Znalezienie wolnego miejsca pod Dużą Sceną graniczy z cudem - jest tak dużo ludzi. Nad tłumem widzów powiewają różne flagi (Polski, Kanady, Niemiec) i transparenty. Wokalista ŁąkiŁan zwraca się z apelem do słuchaczy: Teraz każdy przytula najbliższą osobę, której nie zna. Wiem, że to jest trudne, bo tutaj wszyscy się znają... Jak dużo ludzi jest w tej chwili pod Dużą Sceną? Oto jedno z najświeższych zdjęć:

15:57 ŁąkiŁan już na Dużej Scenie, a o 16 Małą Scenę swoim występem otworzy Yankee. Na kanale YouTube telewizji Kręcioła TV fani festiwalu, których zabrakło w tym roku w Kostrzynie nad Odrą mogą śledzić transmisje z wybranych koncertów.

15:40 Pierwsze koncerty wystartowały. Tymczasem sztab WOŚP na portalach społecznościowych wciąż przypomina o zasadach bezpieczeństwa na Przystanku Woodstock. Jak bezpiecznie bawić się na festiwalu? Oto jeden z przykładów:

15:06 Roman Polański odgwizdał początek Przystanku Woodstock! Festiwalowe szaleństwo rozpoczyna się na dobre!

15:04 Jest pięknie <3

15:00 Uczestnicy Przystanku Woodstock zebrani pod Dużą Sceną odśpiewali wspólnie hymn Polski.

14:52 Na polu namiotowym 23. Przystanku Woodstock pojawił się szokujący transparent. Napis na nim głosił: "Ku pamięci tragicznie zmarłego Pawła Kukiza". O co chodzi? Woodstockowicze wyjaśnili, że byli kiedyś wielkimi fanami twórczości Pawła Kukiza, a teraz twierdzą, że artysta tworzący sztukę nie powinien iść do polityki. Dla nich umarł jako twórca i jako człowiek. Stał się wrogiem.

14:42 Już za chwilę oficjalnie wystartuje 23. Przystanek Woodstock! Zobaczcie, jak prezentują się festiwalowe sceny:

Mała Scena

Duża Scena

#woodstock2017

Post udostępniony przez WicherW (@kamilwichrowski) 3 Sie, 2017 o 5:31 PDT

14:24 Trwa konferencja prasowa inaugurująca rozpoczecie #Woodstock2017.

13:55 Pamiętacie o tej woodstockowej tradycji? O godzinie 15.10 Roman Polański tradycyjnie odgwiżdże początek festiwalu!

Więcej znajdziecie tutaj: Roman Polański odgwiżdże początek Przystanku Woodstock

13:28 Internauci są oburzeni! Nie chcą upolityczniania Woodstocku! "Proszę nie upolityczniać najpiękniejszego Festiwalu!" - apelują.


13:20 Politycy PO są już na Woodstocku. Zdjęciami pochwalili się na Twitterze.

13:18 Flagi zawisły na Dużej Scenie. Jest pięknie, kolorowo i festiwalowo #Woodstock2017 <3

12:59 Polecamy <3

12:45 Posłowie PO ruszyli do Kostrzyn.

ZOBACZ TAKŻE: Politycy PO pojechali na Woodstock ZDJĘCIA

12:40 Runmagedon na Woodstocku. Szaleństwo!

12:31 Prysznic w ubraniu, na polu namiotowym?! Czemu nie!

12:15 O 15:30 odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Schetyną. Na Twitterze informację tę skomentowali organizatorzy Przystanku Woodstock. Oświadczyli, że w wydarzeniu nie będzie uczestniczyć Jurek Owsiak.

12:08 #KręciołaTV #WOŚP #JurekOwsiak #Woodstock2017 <3 <3 <3

12:00 Na festiwalu zjawi się także przewodniczący Platformy Obywatelskiej - Grzegorz Schetyna!

11:50 Tak się bawi, tak się bawi... PRZYSTANEK WOODSTOCK 2017!

11:40 Na Woodstock 2017 z dziećmi? Dlaczego nie! Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo najmłodszych i przygotowali dla szereg atrakcji. Zobaczcie, jakich!

ZOBACZ TAKŻE: Woodstock 2017 dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji

11:29 Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka, jedzie z rodziną na Przystanek Woodstock!

11:17 Co się teraz dzieje na Przystanku Woodstock? Zobaczcie sami!

11:00 Na Przystanku Woodstock najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie uczestników! Organizatorzy przypominają o zjedzeniu śniadania, piciu dużych ilości WODY, kremach z filtrem i nakryciach głowy.

"Dzwoniliście już do rodziców? Jeśli nie, to pamiętajcie by ich od nas pozdrowić!" - napisano w oficjalnym komunikacie ;)

10:42 Poranna toaleta na Przystanku Woodstock [WIDEO]

10:29 Prognoza pogody na Woodstock 2017 nie zapowiada się najlepiej :(

ZOBACZ KONIECZNIE: Pogoda Woodstock 2017: zabierzcie parasole do Kostrzyna nad Odrą!

10:19 WOODSTOCKOWE SZALEŃSTWO!

09:55 Poranna joga na 23. Przystanku Woodstock

09:35 O 10:00 gościem Akademii Sztuk Przepięknych będzie o. Paweł Gużyński - dominikanin, kaznodzieja oraz publicysta.

09:22 My już jesteśmy Przystanek Woodstock 2017 budzi się do życia!

Przeczytaj także: Kto wystąpi na Przystanku Woodstock?

Polecamy: Roman Polański odgwiżdże początek festiwalu Woodstock

Zobacz: Agata Duda pojawi się na Przystanku Woodstock?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: