ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Radek LISZEWSKI, lider zespołu WEEKEND: Nigdy NIE ZDRADZIŁEM żony!

Radek LISZEWSKI, lider zespołu WEEKEND: Nigdy NIE ZDRADZIŁEM żony!

11.01.2013, godz. 12:46
Radek Liszewski, lider zespołu Weekend: Nigdy nie zdradziłem żony!
foto:

Lider zespołu Weekend Radek Liszewski (37 l.) to teraz najsłynniejsza osoba w Polsce. Jego piosenkę "Ona tańczy dla mnie" słyszał niemal każdy Polak. Mimo ogromnej sławy wokalista wyznaje, że nie w głowie mu szaleństwa i cały czas pozostaje wierny swojej żonie Dorocie.

Rozwody wśród gwiazd show-biznesu to chleb powszedni. Coraz rzadziej spotykamy pary, które żyją ze sobą tak jak Bóg przykazał. Na pewno należy do nich Radek Liszewski z żoną. On swojej Dorocie cały czas pozostaje wierny.

- Fanki były, są i będą. Ale moja Dorotka jest wyrozumiała, nie jest zazdrosna, bo wie, że to jest nieodzowna część mojej pracy. Ja cały czas jestem wierny - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Radek. - GPS, czyli obrączkę, zawsze mam na palcu. Nigdy o niej nie zapominam, jestem dorosłym facetem i nie przeszkadza mi to w niczym. Jestem poważny, ufamy sobie w 100 procentach - zapewnia wokalista.

Radek ze swoją żoną znają się już dwie dekady.

- A 17 lat jesteśmy po ślubie - mówi lider Weekendu. - Słyszałem, że w show-biznesie takie długie związki to rzadkość. Ale nie boję się, że ten show-biznes mnie zepsuje. Udowodnię, że można żyć 20, 30 i 40 lat z jedną żoną i bez kochanki. Jak się ludzie kochają, to w zupełności wystarcza i tyle - podkreśla Radek.

Wokalista narzeka tylko, że ostatnio rzadko się widują. - Chciałbym być teraz z nią w sypialni - rozmarza się Radek.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: