ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Radek LISZEWSKI z zespołu WEEKEND ma piękny dom w Sejnach: ŻONA DOROTA jest moim największym krytykiem

Radek LISZEWSKI z zespołu WEEKEND ma piękny dom w Sejnach: ŻONA DOROTA jest moim największym krytykiem

06.01.2013, godz. 10:53
Zespół WEEKEND - Adam Łazowski, Radosław Liszewski, Paweł Nitupski
Zespół WEEKEND - Adam Łazowski, Radosław Liszewski, Paweł Nitupski foto:

Radek LISZEWSKI, lider zespołu WEEKEND, autor piosenki ONA TAŃCZY DLA MNIE, którą śpiewa cała Polska może pochwalić się sukcesem, o którym inni artyści mogą tylko marzyć. Teledysk do ONA TAŃCZY DLA MNIE na Youtubie ma już ponad 35 milionów wyświetleń. Radek Liszewski napisał tekst do tej hitowej piosenki w prywatnym studio w swoim pięknym domu w Sejnach na Podlasiu. To właśnie tam mieszka rodzina Liszewskiego - żona Dorota oraz synowie Norbert i Kuba.

Miniony rok należał do zespołu Weekend, a Radek Liszewski stał się niekwestionowaną gwiazdą muzyki disco w Polsce! Popularność grupy Weekend jest tak ogromna, że kalendarz koncertów jest już zapełniony na cały 2013 rok. Tylko w grudniu 2012 Weekend zagrał prawie 40 koncertów. Był największą gwiazdą Sylwestra w Warszawie.

Radek Liszewski cały czas jest w rozjazdach, ale kiedy tylko ma chwilę wraca do rodzinnego domu w Sejnach. To właśnie na Podlasiu mieszka z żoną Dorotą i synami: starszym Norbertem i młodszym Kubą. W programie Dzień Dobry TVN pokazał studio, w którym napisał piosenkę ONA TAŃCZY DLA MNIE, pochwalił się też rodziną.

Lider zespołu Weekend zawsze może liczyć na wsparcie najbliższych. - Żona Dorota jest moją fanką, krytkiem, doradcą, zawierzam jej w 110 procentach - wyznał Liszewski. Każdy koncert zespołu Weekend przeżywa też mama Radka Liszewskiego. Kiedy widzi syna w telewizji wzrusza się do łez.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: