ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Radosław Majdan naciska na Małgorzatę Rozenek? "Chciałbym mieć córeczkę"

Radosław Majdan naciska na Małgorzatę Rozenek? "Chciałbym mieć córeczkę"

25.10.2016, godz. 11:48
Radosław Majdan marzy o dziecku
Sportowiec ma świetny kontak z synami Małgorzaty Rozenek foto: AKPA

Radosław Majdan gościł w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Były piłkarz zdradził wiele szczegółów z życia prywatnego. Majdan przyznał, że marzy o powiększeniu rodziny. "Mam nadzieję, że będziemy mieli córkę" - zwierzył się prowadzącej mąż Perfekcyjnej.

Małgorzata Rozenek już niedługo będzie w ciąży? Radosław Majdan w programie Magdy Mołek przyznał, że marzy o powiększeniu rodziny. Pojawienie się dziecka byłaby wspaniałym dopełnieniem ich małżeństwa, które zostało zawarte we wrześniu tego roku. - Mam wspaniałą rodzinę i chciałabym ją powiększyć. Mam nadzieję, że będziemy mieli córkę - zwierzył się w programie "W roli głównej" Radek Majdan. Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek ma dwójkę synów Stanisława (10 l.) oraz Tadeusza (6 l.) z małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Perfekcyjna w jednym z wywiadów wyznała, że mamą została dzięki in vitro.

Radosław Majdan w programie Magdaleny Mołek opowiedział również o relacjach z synami żony. Jak się okazuje sportowiec, pomimo tego, że sam nie jest ojcem, ma świetny kontakt z dziećmi.

- Ja zdaję sobie sprawę, że jej synowie są dwoma najważniejszymi mężczyznami w jej życiu. Wiem, że jeśli między nami nie będzie tej pozytywnej energii to nie będzie dobrze. Dlatego cieszę się bardzo, że od początku między nami zaiskrzyło. Jak zobaczyłem młodszego to popatrzył na mnie i powiedział: "Fajne masz tatuaże". To są wspaniali chłopcy, których nie można nie kochać. Są fantastyczni. Ja też bardzo lubię dzieci, dlatego nie muszę się zmuszać. Jest też takie powiedzenie, że jeśli mężczyzna kocha kobietę to z automatu kocha też jej dzieci. Oczywiście, martwiłem się, że oni mogą mnie nie polubić - powiedział Radek.

ZOBACZ: Rozenek SZCZERZE o swoim in vitro. Skrytykowała metodę Kożuchowskiej!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: