ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Radosław Majdan stara się o córkę

Radosław Majdan stara się o córkę

31.10.2016, godz. 02:00
Radzio stara się o córkę
foto:

był ślub, teraz pora na dziecko. Radek Majdan (44 l.) wyznał, że on i Małgosia Rozenek-Majdan (38 l.) mają już konkretne plany. Piłkarzowi marzy się córeczka, ale nie miałby też nic przeciwko bliźniakom. - Na pewno powiększymy rodzinę - potwierdza nam Małgosia.

Radek Majdan, wiążąc się z Małgosią, stał się drugim ojcem dla jej dwóch synów i świetnie czuje się w tej roli.

- To są fantastyczni chłopcy, których nie można nie kochać. Ja lubię dzieci, ja się do tego nie muszę zmuszać. Jest też takie powiedzenie, że jak mężczyzna kocha kobietę, to z automatu kocha jej dzieci. Martwiłem się, że oni mogą mnie nie polubić, ale wszystko było OK. Mówimy sobie po imieniu - cieszy się Radek.

Marzy jednak o tym, by zostać biologicznym ojcem małej księżniczki.

- Mam wspaniałą rodzinę, chciałbym ją powiększyć. Z Małgosią, którą bardzo kocham, wierzę, że będę miał córeczkę. To będzie szczęśliwa rodzina. Mała królewna by się przydała. Mam nadzieję, że tak będzie. A może trafią się bliźniaki - snuje plany Radek.

Rozenek w rozmowie z "Super Expressem" potwierdza słowa Radka.

- Marzymy o powiększeniu rodziny. To na pewno. Ale nieważne, czy to będzie syn, czy córka. Radosław mi powiedział, że wchodzi we wszystko, bliźniaki też mogą być - śmieje się Małgosia.

O wnuczce marzy też mama Radka. - Bardzo bym chciała mieć wnuczkę. Jeżeli oni chcą dziecka, to my jak najbardziej to popieramy, bo dzieci nigdy nie jest za wiele - wyznała nam niedawno pani Halina Majdan. Przed Małgosią i Radkiem nie lada wyzwanie. Ale jakie przyjemne...

ZOBACZ: Rozenek pozywa Wojewódzkiego "bo jej zszargał reputację"!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: