ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rafał Bryndal krytykuje szefa TVP 2!

Rafał Bryndal krytykuje szefa TVP 2!

23.08.2016, godz. 11:22
Źródło: Paulina Koziejowska

Dziennikarz i satyryk Rafał Bryndal nie szczędzi słów krytyki wobec dobrej zmiany w mediach publicznych. Tym razem oberwało się Marcinowi Wolskiemu, który niedawno został dyrektorem TVP 2. Kiedyś Wolski był wielkim autorytetem Bryndala. Co się stało, że uznanie w oczach dziennikarza spadło?

Rafał Bryndal nie przebiera w słowach jeśli coś mu się nie podoba. Robi to jednak nadzwyczaj kulturalnie, lecz nadal dobitnie. Paulina Koziejowska z tv.se.pl zapytała dziennikarza co sądzi o zmianach w mediach publicznych, których dokonała obecna władza. Bryndal nie wypowiedział się o nich dość pochlebnie, szczególnie o nowym szefie telewizyjnej Dwójki, Marcinie Wolskim.

- To jest taka osoba, która była kiedyś bardzo ważna, ponieważ ja wychowałem się między innymi na audycjach Marcina Wolskiego w Trójce. Potem go miałem przyjemność spotkać gdzieś na jakiejś trasie kabaretowej, a potem to co zaczął robić ze swoją twórczością, to trochę jest jakby wbrew temu co ja czuję i wbrew temu co ja myślę - podsumował Bryndal. - To jest jego droga. Ja staram się raczej daleki być od polityki - dodał dziennikarz.

Zobacz: Bryndal OSTRO o Pietrzaku: "Jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: