ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rafał Jonkisz na wyborach Mister World 2016: "Jestem dumny, że jestem Polakiem"

Rafał Jonkisz na wyborach Mister World 2016: "Jestem dumny, że jestem Polakiem"

14.07.2016, godz. 11:59
Rafał Jonkisz
foto: Instagram

Rafał Jonkisz jest już w Londynie, gdzie odbędzie się konkurs Mister World 2016. Przed wylotem podziękował wszystkim tym, którzy przyczynili się do jego udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Dodał także, że jest dumny z tego, że będzie reprezentował nasz kraj.

Rafał Jonkisz poleciał do Londynu, by wziąć udział w Mister World 2016. Jak większość swoją wyprawę relacjonuje w sieci. Na swoim Instagramie zamieścił fotki z lotniska, gdzie pozował z biało-czerwoną flagą. Zaznaczył też, że wydarzenie, który odbędzie się w Anglii cieszy się mianem najbardziej prestiżowego konkursu dla mężczyzn. Podziękował również wszystkim, którzy go wsparli i przyczynili się do jego wyjazdu.

Nikt nie powie, że jestem z jakiegoś biednego kraju i przyjechałem z jedną koszulą i jedną parą butów - napisał. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem i że będę reprezentował barwy biało-czerwone. Wezmę udział we wszystkich konkurencjach sportowych i konkursie talentów. Żaden z kandydatów nie ma tylu obserwatorów na swoich social mediach, więc wykorzystam to, aby pokazać Wam konkurs od kulis, zaprezentować kolegów z całego świata. Na pewno przeżyję super przygodę i nawiążę nowe kontakty.

Zobacz: Anna Guzik wraca do pracy po porodzie. Kiedy zobaczymy ją na ekranie?


LECIMY ! ✈️ BIAŁO-CZERWONE to barwy niezwyciężone ! Za chwilę wylatuję do Anglii reprezentować Polskę na konkursie @mrworld2016 To ogromne wyzwanie i najbardziej prestiżowy konkurs dla mężczyzn na świecie. Na ten wyjazd przygotowywał mnie sztab ludzi, którzy są ze mną od samego początku. Dziękuję zaprzyjaźnionym firmom, które wsparły mnie i pomogły w wielu rzeczach. Sam bym tego nie ogarnął: Ozonee, Semilac, PAWO , James Button, New Balance Poland, Wojas, Ochnik, Scallini, Davosa PL, SzybkiAngielski.pl - dzięki Wam będę się tam dobrze prezentował i miał wszystko, co potrzeba na taki konkurs. Nikt nie powie, że jestem z jakiegoś biednego kraju i przyjechałem z jedną koszulą i jedną parą butów. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem i że będę reprezentował barwy biało-czerwone. Wezmę udział we wszystkich konkurencjach sportowych i konkursie talentów, Żaden z kandydatów nie ma tylu obserwatorów na swoich social mediach, więc wykorzystam to, aby pokazać Wam konkurs od kulis, zaprezentować kolegów z całego świata. Na pewno przeżyję super przygodę i nawiążę nowe kontakty. I na koniec dziękuję mojemu managerowi Pawłowi za ogromny wkład pracy w moją osobę - za cenne rady i za to, że mogę się rozwijać i spełniać marzenia… 19 lipca wielki finał i Gala MISTER WORLD 2016 - z orłem nie tylko na fladze, ale przede wszystkim w sercu będę reprezentował Polskę i Was wszystkich. snapchat : joonkers grupa JONKERSI: link na Facebooku #hello #man #guy #polishman #misterpolski #elegant #gentleman #poland #gdańsk #ok #cool #instacool #instagood #fashion #look #oodt #polishgirl #jamesbutton #shirt #koszula #style #lookbook #elegance #class #glamour #exclusive #mrworld #go #england

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika •09/1997• Snapchat : joonkers (@rafal_jonkisz) 11 Lip, 2016 o 12:51 PDT

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: