ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rafał Jonkisz wygrał na Mister World 2016!

Rafał Jonkisz wygrał na Mister World 2016!

20.07.2016, godz. 09:44

Sukces Rafała Jonkisza na konkursie Mister World 2016! Mister Polski 2015 godnie reprezentował nasz kraj. Żadnemu poprzedniemu przystojniakowi nie udało się dojść tak daleko jak Jonkiszowi. Które miejsce zajął? Sprawdź!

Rafał Jonkisz, czyli Mister Polski 2015 w tym roku reprezentował nasz kraj na wyborach Mistera Świata. Gala Mister World 2016 odbyła się wczoraj w angielskim Southport. Jurorzy wybierali spośród najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Młodego reprezentanta dzielnie wspierał poprzedni Mister Polski Rafał Maślak. Jak poszło 18-letniemu akrobacie?

- Top 10 to największy sukces Polski w historii konkursu Mr World a tytuł MISTER WORLD TALENT to pierwszy jaki otrzymał Polak. Godnie reprezentowałem barwy biało-czerwone i Was wszystkich - napisał na swoim Facebooku. Pierwsze miejsce zajął przystojniak pochodzący z Indii Rohit Khandelwal .

Jonkisz, co prawda nie wygrał głównej nagrody, ale tytuł Mister World Talent, to również powód do dumy. Rafał wraca do kraju w ten weekend. Obiecał swoim fanom imprezę, na którą ich zaprosił. - Robimy taka imprezę w Łebie na Plaży Semilac, jakiej jeszcze nie było. Już możecie czuć się wszyscy zaproszeni - napisał na Facebooku.

Gratulujemy!

Zobacz: Rafał Jonkisz zdradza nam jakie studia wybrał

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: