ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rafał Maślak maluje PAZNOKCIE u stóp! [ZDJĘCIE]

Rafał Maślak maluje PAZNOKCIE u stóp! [ZDJĘCIE]

26.07.2016, godz. 11:06
GORĄCE NAGIE zdjęcie Rafała Maślaka i Mistera Argentyny! Zobacz koniecznie!
Rafał Maślak i Daniel Cajiao foto: Facebook Rafał Maślak

Mister Polski 2014, Rafał Maślak to dla wielu pań okaz idealnego mężczyzny! Jednak zazdrośni o urodę, wyczucie stylu i muskulaturę panowie, często umniejszają dokonaniom modela, twierdząc, że jest zniewieściały. Maślak wrzucił na Instagram zdjęcie, które może utwierdzać jego przeciwników, w tym przekonaniu! Zobacz jak Maślak maluje paznokcie u nóg!

Rafał Maślak ma wszystko, co powinien mieć prawdziwy facet. Jest przystojny, ma ładnie przystrzyżoną brodę i fryzurę, może pochwalić się piękną muskulaturą, umie się dobrze i elegancko ubrać, a do tego bije z niego szczerość i dobroć. Nic dziwnego, że został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną Polski w 2014 roku. Niestety zawsze znajdą się zazdrośnicy, którzy umniejszą dokonania Mistera Polski.

W Internecie często pojawiają się opinie, że facet nie może byc modelem, bo to zawód zarezerwowany dla kobiet. Mimo oczywistych męskich cech Maślaka, często hejterzy zarzucają mu zniewieściałość. Na Instagramie modela pojawiła się fotografia, która może utwierdzić nienawistników w tym przekonaniu. Maślak bowiem maluje na zdjęciu paznokcie u stóp!

Oczywiście nie sobie, a swojej ukochanej dziewczynie Kamili Nicpoń. - Niedziela we dwoje, czyli nauka malowania paznokci w domowej atmosferze - napisał pod fotką. Okazuje się bowiem, że Maślak został ambasadorem marki produkującej lakiery do paznokci. Kamila ma naprawdę raj z takim chłopakiem jak Maślak.

Chybabyście, żeby Wasi mężowie malowali Wam paznokcie?

Zobacz: Maślak pokazuje łono! Fani: "Przesadziłeś z tym koprem!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: