ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ramona Rey w odważnej stylizacji! Gwiazda pokazała...

Ramona Rey w odważnej stylizacji! Gwiazda pokazała...

29.08.2016, godz. 10:34
Ramona Rey
foto:

Ramona Rey nie boi się ekseprymentów zarówno muzycznych jak i wizerunkowych. Koncerty to wydarzenia, na których artystka i jej stylista fryzur puszczają wodze fantazji. Zobaczcie, jak Ramona zaprezentowała się na swoim koncercie w klubie muzycznym w Sopocie.

Za oryginalną stylizację fryzury Ramony odpowiadał po raz kolejny Damian Witkowski z pracowni Jagi Hupało.

Ramona Rey to jedna z najodważniejszych wokalistek na polskiej scenie. Nie boi się iść pod prąd w swojej muzyce, wymyśliła własny, nowatorski sposób śpiewania. Artystka nie chce też wyglądać jak jej koleżanki z branży, dlatego zarówno na swoim koncertach jak i na imprezach, na których się pojawia, zawsze wygląda ekscentrycznie i oryginalnie.

Nie inaczej było na ostatnim koncercie Ramony w klubie muzycznym w Sopocie. Artystka włożyła skąpe body i płaszcz projektu polskiej projektantki Boli. Strój odsłaniał czarne, seksowne majtki wokalistki. Uwagę przykuwała oryginalna fryzura. Włosy w różnych kolorach, upięte i przystrzyżone już na głowie Ramony to dzieło Damiana Witkowskiego z pracowni Jagi Hupało, z którą Ramona współpracuje na co dzień.

Jak oceniacie ten look Ramony?

Zobacz: Ramona Rey ma operowy dyplom

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: