ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy RANCZO: Nowa odsłona czyli pierś Magdaleny Waligórskiej na wierzchu

RANCZO: Nowa odsłona czyli pierś Magdaleny Waligórskiej na wierzchu

25.08.2016, godz. 05:00
MAGDALENA WALIGÓRSKA
MAGDALENA WALIGÓRSKA foto:

To się nazywa zrobić reklamę serialowi! Podczas imprezy promującej jesienną ofertę TVP błyszczała tylko jedna gwiazda - Magdalena Waligórska (35 l.). Aktorka w "kusej" kreacji reklamowała ostatnią serię "Rancza" i trzeba przyznać, że wszystko wyszło jej jak trzeba.

Prezentacja tzw. ramówki TVP to impreza, na której pojawiły się największe gwiazdy stacji. Wśród tego szacownego grona nie zabrakło również Magdy Waligórskiej, znanej i kochanej przez miliony Polaków Wioletki z "Rancza". Co prawda to już ostatnia seria tego hitu Jedynki, ale wcale na stypę to nie wyglądało.

Aktorka chcąc wyglądać zjawiskowo, postawiła na długą bladoróżową suknię projektu Doroty Goldpoint. Wyglądała w niej bardzo elegancko i skromnie, jednak kiedy odkręciła się bokiem, oczom wszystkich ukazała się jej kształtna pierś. No cóż, nawet tak wyjątkowe kreacje płatają figle właścicielom.

Waligórska, jak przystało na profesjonalistkę, z czarującym uśmiechem wytrwała do końca imprezy. I bardzo dobrze, bo teraz mówi się już tylko o "Ranczu".

Aktorkę, już w dobrze znanej roli, będzie można oglądać w nowych odcinkach serialu od niedzieli, 4?września w TVP 1.

Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: pierwszy ujawniony uczestnik to Szymon. Jakiej kobiety szuka? [WIDEO]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: