ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Renata Kaczoruk wraca do TVN. "Będę straszyć przed północą"

Renata Kaczoruk wraca do TVN. "Będę straszyć przed północą"

15.11.2016, godz. 11:56
Renata Kaczoruk
foto: © AKPA

Renaty Kaczoruk, najbardziej charakterystyczna postać Azja Express, wraca na antenę TVN. Narzeczona Wojewódzkiego nazwała się "królową TVN-u" i zapowiedziała, że będzie straszyć przed północą!

Renaty Kaczoruk nie zobaczymy już w Azja Express. Narzeczona Wojewódzkiego odpadła w ostatnim odcinku. To jednak nie oznacza, że modelka znika z telewizji! Już w czwartek startuje nowy program Renaty Kaczoruk - "Modelki 3.0"! Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 17 listopada o godzinie 23:40 na TVN Style. Jak zapowiedziała na Instagramie narzeczona Wojewódzkiego, będzie to program, w którym poznamy "real  me" Kaczoruk. Przy okazji modelka nazwała się "królową TVN-u".

Modelki 3.0 - o czym jest program Kaczoruk?

Dokument „Modelki 3.0” pokazuje także, jak świat mody zmienił się w ciągu ostatnich piętnastu lat. Rozwój mediów społecznościowych czy portfolio na tablecie to tylko część istotnych przemian. Jak ilość followersów na Instagramie wpływa na sukces zawodowy modelek? Renata Kaczoruk, która pracuje jako modelka od siedemnastego roku życia, zna ten świat od podszewki i z przyjemnością oprowadzi po nim widzów. Zapyta najbardziej znane polskie twarze modelingu o ich życie, plany na przyszłość, największe wyzwania i trudy wykonywanego zawodu. Kulisy fashion week, sesji zdjęciowych i rozmowy z modelkami znajdującymi się na różnych etapach kariery. Będziecie oglądać?

ZOBACZ: Renata Kaczoruk w Azja Express. Czemu widzowie jej nie lubili?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: