ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Renata Kaczoruk zdradza szczegóły związku z Kubą Wojewódzkim. Potwierdziła doniesienia o ślubie?

Renata Kaczoruk zdradza szczegóły związku z Kubą Wojewódzkim. Potwierdziła doniesienia o ślubie?

22.09.2016, godz. 14:01
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
foto: © AKPA

Renata Kaczoruk po raz pierwszy zdecydowała się na oficjalną wypowiedź na temat związku z Kubą Wojewódzkim. Czy modelka potwierdziła informacje o ślubie?

Renata Kaczoruk w show-biznesie zaistniała jako partnerka Kuby Wojewódzkiego. I choć sama jest modelką, to nie da się uniknąć określenia "partnerka Wojewódzkiego". Do tej pory dziewczyna nie wypowiadała się na temat związku ze starszym o 24 lata partnerem. W końcu zrobiła wyjątek. W magazynie "Joy" ukazał się wywiad, w którym modelka zgodziła się na opublikowanie kilku zdań o swoim partnerze. Jak wyglądają relacje Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego?

- Kuba jest taką osobą, która zawsze pozostawia mi wolność wyboru (...). Tworzymy dojrzały związek, w którym każdy odpowiada za własne decyzje - zdradziła modelka.

Wywiad z Kaczoruk dla magazynu "Joy" ukazał się przed pierwszymi doniesieniami na temat ślubu pary. Niestety nie znajdziemy w nim ani potwierdzenia ani zaprzeczenia tych informacji. W zamian za to w rozmowie pojawiła się uwaga na temat Małgorzaty Rozenek - koleżanki z planu programu Azja Express. O dziwo, modelka jest pozytywnie zaskoczona postawą Perfekcyjnej.

- Jest niezłym strategiem. To świetny gracz. Pośród całego zamieszania umiała rozgrywać nasze relacje i swoją obecność w tej grze, by wypaść jak najlepiej. - mówi Kaczoruk.

ZOBACZ: Renata Kaczoruk złamała umowę z uczestnikami Azja Express. Rozenek jest na nią wściekła

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: