ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express?

Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express?

19.11.2016, godz. 09:14
Renata Kaczoruk
foto: © AKPA

O Renacie Kaczoruk Polska usłyszała w momencie, kiedy z modelką u boku zaczął pojawiać się Kuba Wojewódzki Udział w Azja Express miał przybliżyć dotąd nieznaną Kaczoruk szerszej publiczności. Niestety, "Renia" nie zyskała sympatii ani widzów, ani innych uczestników show.

Renata Kaczoruk szybko awansowała na najbardziej nielubianą uczestniczkę show Azja Express. Mimo jawnej krytyki widzów, reklamodawcy i producenci są nią zachwyceni. Sieć Play zapewnia, że reklama z udziałem modelki i jej ukochanego jest bardzo dobrze odbierana i zbiera same pozytywne opinie. Dokument Kaczoruk Modelki 3.0, do którego sama napisała scenariusz, również zachwycił wszystkich. Podobno. - Jej dokument o modelkach tak bardzo spodobał się szefom, że zdecydowali się wyprodukować kolejne programy tego typu - ujawnia osoba z TVN-u.

Magazyn Flesz donosi, że Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji Polsat, również interesuje się Kaczoruk. - Nina Terentiew lubi kontrowersyjne osoby, które potrafią wzbudzać emocje. A obok Renaty nie można przejść obojętnie. Jest piękna, inteligentna i potrafi przetrwać w show-biznesie. - dowiadujemy się.

- Zainteresowanie, jakie wzbudziła moja osoba tuż po powrocie z Azji, zaskoczyło nawet mnie samą - wyjaśnia w rozmowie z Fleszem sama zainteresowana - Moja popularność wzrosła z dnia na dzień. I chyba ona tak elektryzuje reklamodawców, producentów i media. Dla mnie jednak najważniejsze jest i tak wsparcie zwykłych ludzi, którzy rozumieją, że każdy program musi mieć chociaż jeden czarny charakter . Tym razem padło na mnie. Mam parę stałych kontraktów reklamowych i te pozostają bez zmian. Oprócz tego regularnie pojawiają się nowe, ale na razie nie mogę o nich mówić. W życiu nie należy żałować, tylko wyciągać wnioski. Cieszę się z tego, co przeżyłam w Azji.

Ciekawe, czy idąc na otwartą wojnę z Małgorzatą Rozenek, Renia również nie spodziewa się zainteresowania...

Zobacz: Weronika Książkiewicz szuka miłości

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: