ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rihanna w Polsce wita się z polskimi fanami. Lekceważący gest piosenkarki

Rihanna w Polsce wita się z polskimi fanami. Lekceważący gest piosenkarki

05.08.2016, godz. 14:55
Rihanna w Polsce wita fanów
foto: PrintScreen YouTube

Rihanna jest już w Polsce. Pierwszą noc spędziła w hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu. Na miejsce z lotniska przyjechała luksusowym autokarem. Jak wyglądało jej pierwsze przywitanie z fanami? Niektórzy uznali, że Rihanna przed koncertem na Narodowym zlekceważyła polskich fanów

Rihanna w Polsce wystąpi na Stadionie Narodowym 5 sierpnia 2016 roku. Do Polski przyleciała dzień wcześniej. Z lotniska do hotelu Bristol na Krakowskim Przedmieściu przywiózł ją autokar. To właśnie tam czekali na nią najwierniejsi fani, spragnieni widoku idolki. Gdy w końcu wokalistka wyszła z pojazdu, tłum zaczął entuzjastycznie krzyczeć. Jedna z fanek nagrała film, który bardzo szybko stał się hitem internetu. Nagranie przedstawia moment, gdy Riri wychodzi z auta i wita się z tłumem. W przeciwieństwie do fanów gwiazda nie kipiała optymizmem. Zamiast przywitać się z oczekującymi, machnęła lekceważąco ręką. To nie wróży dobrze? Przypomnijmy, że na ostatni koncert w Polsce Rihanna przybyła spóźniona. Miejmy nadzieję, że 5 sierpnia wokalistka będzie miała lepszy humor.

Koncert Rihanny na Narodowym zgodnie z planem rozpocznie się o godzinie 19:00. Będzie to występ w ramach światowej trasy koncertowej Anti World Tour 2016. Fani, którym nie udało się kupić biletów na koncert Rihanny, mogą śledzić jej oficjalny fanpage na Facebooku oraz konto na Instagramie. Artystka ma w zwyczaju mieszczenie krótkich filmików i zdjęć z trasy Anti World Tour w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Rihanna w Warszawie. W tych kreacjach wystąpi na scenie na Stadionie Narodowym!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: