ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Roast Kuby Wojewódzkiego. Znamy szczegóły!

Roast Kuby Wojewódzkiego. Znamy szczegóły!

24.08.2016, godz. 11:27
Roast Wojewódzkiego
foto: Kuba Wojewódzki - Król TVN

Roast Kuby Wojewódzkiego, tkóry wyemitowano w zeszłym sezonie okazał się hitem. Nic dziwnego, że stacja TVN zgodziła się na kolejny program tego typu. Znamy szczegóły drugiego roastu organizowanego przez TVN. Sprawdź!

Roast to forma programu rozrywkowego niezwykle popularnego w Stanach Zjednoczonych. Dosłownie oznacza on "upieczenie" głównego gościa przez pozostałych zaproszonych za pomocą okrutnych, wulgarnych i bezpardonowych żartów. Na koniec roastowany odgryza się swoim kolegom i koleżankom. Roast Kuby Wojewódzkiego, był pierwszym roastem stworzonym i wyemitowanym przez polska telewizję. Brał w nim udział szereg gwiazd.

Już niedługo będziemy mieli okazję obejrzeć kolejny program z tego cyklu. Tym razem głównym gościem będzie Michał Szpak. Oznacza to, że zaproszeni goście będą obrażać piosenkarza. Wśród roastujących mają znaleźć się podobno Michał Figurski, Robert Biedroń, Beata oraz Beata Tadla. Na pewno nie zabraknie też chłopaków ze Stand Up Polska, którzy organizują roasty od kilku ładnych lat. Antoni Syrek-Dąbrowski zamieścił na Facebooku zdjęcie, na którym widzimy między innymi Michała Kempę i Michała Szpaka przy pracy nad żartami.

Program zobaczymy już 29 września o 22:30 w TVN, czyli zaraz po jednym z odcinków Kuchennych rewolucji. Będziecie oglądać?

Zobacz: Roast Wiśniewskiego - Wierzbickiej nie śmieszył żart o śmierci Przybylskiej

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: