ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Roast Michała Szpaka: wokalista popłakał się w programie

Roast Michała Szpaka: wokalista popłakał się w programie

29.09.2016, godz. 10:11
Roast Michała Szpaka
foto: printscreen Facebook

Roast Szpaka należał do wyjątkowo udanych? Sądząc po zapowiedzi programu, uczestnikom roastu udało się skutecznie dopiec wokaliście. Na twarzy reprezentanta Eurowizji 2016 pojawiły się łzy. Nie były to jednak łzy wzruszenia

Roast Michała Szpaka w telewizji będziemy mogli obejrzeć w czwartek 29 września 2016 roku. Tymczasem już teraz wiadomo, że wydarzenie zakończyło się sukcesem. Na zapowiedzi programu widać jak Michał Szpak zalewa się łzami. Przy okazji przypomnijmy, czym jest roast. To nowa forma programów rozrywkowych, której bohaterem jest jedna gwiazda, poddawana żartom i drwinom publiczności zgromadzonej w studio. Moda na tzw. roasty przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. W ubiegłym roku ogromną popularnością cieszył się roast Justina Biebera. W Polsce kilka miesięcy temu odbył się roast Kuby Wojewódzkiego.

Roast to gatunek komedii scenicznej tzw. stand-upu. Jego zasady są proste: główny bohater programu jest wyśmiewany przez zgromadzonych w studio gości. Gwiazda roastu staje się 'ofiarą' żartów i adresatem uszczypliwych monologów. Wypowiedzi gości mogą być wulgarne i obraźliwe, pod warunkiem, że są zabawne i faktycznie obnażają słabości osoby roastowanej.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Michał Szpak ociera łzy. Czyżby żarty zgromadzonych w studio gości okazały się zbyt bolesny? O tym będziemy mogli się przekonać dopiero podczas premierowej emisji show, czyli w czwartek 29 września 2016 roku o godzinie 22:30 na kanale TVN.

ZOBACZ: Figurski zwyzywa Szpaka!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: