ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Roast Szpaka. Lista uczestników - sprawdź kto wystąpi!

Roast Szpaka. Lista uczestników - sprawdź kto wystąpi!

29.09.2016, godz. 13:26
Roast Szpaka
foto: Lord_info/YouTube

Wszyscy na jednego, czyli roast Michała Szpaka już dziś! Znani, sławni i zabawni będą dopiekać idolowi tysięcy Polaków. Kto wystąpi w dzisiejszym linczu? Sprawdź!

Na kolejny roast trzeba było poczekać kilka miesięcy. Eksperyment TVN się powiódł i w lutym tego roku, mogliśmy obejrzeć pierwszy roast nadawany w polskiej telewizji. Gwoździem programu był Kuba Wojewódzki, który ostro oberwał od zaproszonych gości. Tym razem w roli roastowanego wystąpi Michał Szpak. Kto będzie go obrażał?

Wśród uczestników wystąpią komicy ze Stand-up Polska, którzy przenieśli na polski grunt tradycję roastów i od kilku lat organizują tego typu imprezy. Nie zabraknie również gwiazd. Oto pełna lista roastujących:

Michał Kempa - z wykształcenia prawnik, ale zarabia na życie rozbawiając innych. Oprócz tego, że jest komikiem, sprawdził się w roli osobowości telewizyjnej. Prowadził program Lubię to w TVP1 oraz wcielił się w rolę ucznia Kuby Wojewódzkiego w ostatnich seriach show. To właśnie on poprowadził roast Kuby Wojewódzkiego. Poniżej próbka jego talentu.

Cezary Jurkiewicz - jest jednym z pierwszych stand-uperów w naszym kraju. Zajmuje się tą komediową formą od 2008 roku. Występował w takich programach jak Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył szkołę dla młodych stand-uperów. Występował w roaście Wojewódzkiego. Trzeba przyznać, że jest mistrzem w swoim fachu.

Antoni Syrek-Dąbrowski - jest komikiem, aktorem, scenarzystą, ale przede wszystkim stand-uperem. Znany jest z występów w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2. Gra w warszawskim teatrze Hofesinka. Występował w roaście Wojewódzkiego.

Sebastian Rejent - mistrz polskiego roastu. Jak nikt potrafi dopiec żartem swojej ofierze. Jak sam mówi, jego sukcesem jest doprowadzenie 3 osób do... popuszczenia w spodnie ze śmiechu! I nie były to dzieci! Współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Jego kunszt również mogliśmy podziwiać na roaście Wojewódzkiego. Pamiętacie?

Karol Kopiec - komik, który działa na scenie stand-upu od 2008 roku. Wystąpił w wielu programach telewizyjnych. Tworzy solowe programy standu-upowe. Wielokrotnie brał również udział w roastach. Oto próbka jego umiejętności:

Beata Tadla - dziennikarka radiowa i telewizyjna. Znana głownie z Wiadomości w TVP1. Po zmianie władzy została zwolniona, z czego na pewno będzie dużo żartów. Jej ukochany to Jarosław Kret. Była niedawno gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Wtedy po raz pierwszy pokazała widzom, że potrafi być zabawna. Opowiedziała żart o masturbacji!

Hubert Urbański - znany dziennikarz, aktor i prezenter telewizyjny. To właśnie od prowadził kultowych Milionerów i był Agentem w ostatnim hicie TVN. Na drugie imię ma Kirył. Brał już udział w dwóch roastach - w jednym był gwoździem programu. Oto jak Hubert Kirył Urbański radzi sobie w roli komika:

Michał Figurski - niepokorny dziennikarz radiowy i telewizyjny. Wiecznie dowcipkuje, czasami przypłacając to swoją karierą. W zeszłym roku miał wylew, przez który zniknął na jakiś czas z życia publicznego. Na szczęście powrócił do zdrowia. Z powodu kłopotów zdrowotnych nie mógł wziąć udziału w roaście Wojewódzkiego, ale był obecny duchem. Oto najbardziej słynny żart Figurskiego:

Kuba Wojewódzki - showman, dziennikarz muzyczny i amator perkusji. Ostatnio został zmiażdżony przez gości. Tym razem wystąpi w roli prowadzącego roast. Nie oznacza to jednak, że nie rzuci kilku ostrych żarcików podczas zapowiedzi gości. Tak radził sobie, odgryzając się swoim kolegom:

Będziecie oglądać roast Michała Szpaka? Show rozpocznie się już dziś o 22:30 na TVN. Zapraszamy również na naszą relację NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Roast Michała Szpaka: wokalista popłakał się w programie


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: