ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Roast Szpaka to nie pierwsza taka impreza Urbańskiego. Zobacz jak go obrażali wcześniej! [WIDEO]

Roast Szpaka to nie pierwsza taka impreza Urbańskiego. Zobacz jak go obrażali wcześniej! [WIDEO]

28.09.2016, godz. 13:15

Roast Michała Szpaka zbliża się wielkimi krokami. Jednym z zaproszonych gości jest Hubert Urbański. Jak się okazuje, to nie pierwsze wydarzenie tego typu w życiu gwiazdora. Urbański brał udział w dwóch roastach, z czego jeden był poświęcony jego osobie! Zobacz jak go obrażali!

Roast staje się co raz bardziej popularną formą rozrywki w naszym kraju. Komicy ze Stand-up Polska promują roasty już od kilku lat. Co roku na rocznicę utworzenia swojej grupy urządzają lincz na znanej osobie. Dzięki Kubie Wojewódzkiemu roast wypłynął na szersze wody. Już w najbliższy czwartek 29 września, będziemy mogli zobaczyć jak zaproszeni goście obrażają Michała Szpaka. Jednym z nich jest Hubert Urbański.

Dla Urbańskiego nie będzie to pierwszy roast, w którym brał udział. Z okazji I urodzin Satnd-up Polska w 2011 roku, komicy zaprosili Urbańskiego, żeby został gwoździem programu. W linczu brali udział m. in., Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz oraz Karol Kopiec, którzy będą obrażać również Szpaka. Chociaż komicy nieźle mu dopiekli, Urbański nie pozostał dłużny. Zresztą zobaczcie sami.

Hubert wziął również udział w roaście Piotra Kędzierskiego, który odbył się 2 lata później. Nie wyszedł z wprawy. Wręcz przeciwnie, jego żarty były jeszcze bardziej ostre. Przekonajcie się!

Co będzie się działo na roaście Szpaka? Zobaczymy już w czwartek o 22:30 na TVN. Zapraszamy też na naszą relację NA ŻYWO!

Będziecie oglądać?

Zobacz: Roast Szpaka. "Zapraszam, a kto nie chce niech spie*dala!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: