ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Roast Szpaka. "Zapraszam, a kto nie chce niech spie*dala!"

Roast Szpaka. "Zapraszam, a kto nie chce niech spie*dala!"

27.09.2016, godz. 12:53

Już w ten czwartek długo wyczekiwany roast Michała Szpaka! W show weźmie udział wiele znakomitych gwiazd. Ideą show jest wzajemne obrażanie się najbardziej chamskimi inwektywami, jakie przyjdą uczestnikom do głowy. Zobacz zwiastun i fragmenty roastu!

Po wielkim sukcesie roastu Kuby Wojewódzkiego, który mogliśmy oglądać w zeszłym sezonie, przyszedł czas na kolejny program w tym stylu. Gwoździem programu zostanie uwielbiany piosenkarz Michał Szpak, który będzie musiał dzielnie znieść okrutne żarty gości zaproszonych do studia Kuby Wojewódzkiego. Roastować będą komicy: Michał Kempa, Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Karol Kopiec i Sebastian Rejent oraz dziennikarze Beata Tadla, Hubert Urbański, a także Michał Figurski. Show poprowadzi Kuba Wojewódzki.

#znowu#razem#po#latach#roastszpaka#michalfigurski#kubawojewodzki#czwartek#tvn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 22 Wrz, 2016 o 5:08 PDT

W sieci pojawił się już zwiastun roastu oraz fragmenty widowiska. W urywkach programu widzimy jak uczestnicy się obrażają, a także jak reagują na inwektywy.

Wojewódzki wrzucił zapowiedź roastu na swojego Facebooka. - Zapraszam, a kto nie chce niech spie*dala - napisał pod filmem.

Czy będzie tak ostro jak ostatnio? Zobaczymy już niebawem. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z roastu Michała Szpaka. Program zostanie wyemitowany już w czwartek 29 września o 22:30 na TVN! Obejrzycie?

#roastszpaka#zaczynamy#za#50#minut#biletow#brak#to#nie#zapraszam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 21 Wrz, 2016 o 10:13 PDT

Zobacz: Roast Michała Szpaka: wokalista popłakał się w programie

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: