ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Robert Górski zdradza kulisy odejścia z TVP

Robert Górski zdradza kulisy odejścia z TVP

11.10.2016, godz. 11:52
Robert Górski
foto: © AKPA

Robert Górski w rozmowie z jednym z dwutygodników zdradza kulisy odejścia Kabaretu Moralnego Niepokoju z TVP. Dlaczego w telewizji publicznej nie chciano jego kabaretu?

Robert Górski na początku roku rezygnował z prowadzenia programu rozrywkowego TVP2 "Latający klub Dwójki". To był ogromny cios dla telewizji publicznej. Kabaret Moralnego Niepokoju to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Jak wyglądały kulisy odejścia Roberta Górskiego z TVP? Sprawę wyjaśnił główny zainteresowany. W ostatnim wydaniu dwutygodnika "Party" ukazała się rozmowa z Górskim. Czy prawdą jest, że odejście Kabaretu Moralnego Niepokoju z TVP to efekt tzw. dobrej zmiany?

- Sami wynieśliśmy się stamtąd, choć niekoniecznie na własną prośbę. Po prostu kilku decydentów określiło rozrywkę, jaką dostarczał m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, jako mało ambitną. No to jak nie, to nie, nic na siłę. Zresztą gołym okiem widać, jaki bałagan panuje w TVP. Lepiej się od tego trzymać z daleka - wyjaśnia Robert Górski.

Występy Kabaretu Moralnego Niepokoju nadal możemy obejrzeć w telewizji. Teraz satyrycy z KMN występują w programie "Kabaret na żywo" w Polsacie. Emisja programu odbywa się w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Kabaret cieszy się dużą popularnością. Z kolei sam Robert Górski ma masę twórczych pomysłów na przyszłość.

- Marzy mi się napisanie książki, mam pomysł na serial i chciałbym stworzyć więcej piosenek oraz zmontować "Malarstwo według Kabaretu Moralnego Niepokoju" - wyjaśnił w rozmowie z "Party" satyryk.

ZOBACZ: Donald Tusk w KABARECIE z Robertem Górskim! Wyszedł SUCHAR! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: