ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rodzina Renaty Kaczoruk - siostra bliźniaczka i ojciec prawicowiec [GALERIA]

Rodzina Renaty Kaczoruk - siostra bliźniaczka i ojciec prawicowiec [GALERIA]

06.10.2016, godz. 11:34
RENATA KACZORUK I KUBA WOJEWÓDZKI
RENATA KACZORUK I KUBA WOJEWÓDZKI foto:

Renata Kaczoruk została gwiazdą dzięki udziałowi w programie Azja Express. Modelka znana wcześniej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, szybko zdobyła popularność i jest już kojarzona z nazwiska. Kim są członkowie jej rodziny? Sprawdź!

Zanim Renata Kaczoruk nie wzięła udziału w show Azja Express, nie zdradzała zbyt wielu informacji o sobie. Jeszcze niedawno deklarowała, że nie chce zostać celebrytką. Tak jak jej wieloletni partner Kuba Wojewódzki, strzegła swojej prywatności. Postanowiła jednak zmienić zdanie i wzięła udział w programie Azja Express. Póki co, dała się poznać od złej strony. To dzięki niej Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli z programu. Sama tłumaczy jednak, że w rzeczywistości nie jest złą osobą. Całą winę zrzuca na montaż.

Zobacz: Renata Kaczoruk tłumaczy się z Azji Express: "Zazdroszczę Wam, że nie jesteście po naszej stronie"

Kim jednak są członkowie rodziny nowej celebrytki? Rodzina Kaczoruków pochodzi z Wrocławia. Jej dziadkowie przybyli do tego miasta w połowie lat 40-tych ze wschodnich terenów Polski. Józef Kaczoruk, dziadek modelki, był żołnierzem AK. Dziewczyna pochodzi więc z rodziny, w której szanuje się postawę patriotyczną. Przy okazji rodzice Kaczoruk są osobami wierzącymi. Jej tata Ryszard Kaczoruk to doktor nauk technicznych, biznesmen i znany, szanowany wrocławski społecznik. Modelka ma też dwie siostry - jedna jest młodsza, a druga, Agata, to bliźniaczka Renaty. Agata również jest modelką. Plotkarskie media donoszą, że wraz ze swoim chłopakiem są członkami grupy chrześcijańskiej.

Zobacz: Agnieszka Szulim broni Renaty Kaczoruk w Azja Express

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: