ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rodzina żegna Andrzeja Wajdę

Rodzina żegna Andrzeja Wajdę

14.10.2016, godz. 10:28
Nekrolog Wajdy
foto:

Pogrzeb Andrzeja Wajdy odbędzie się w najbliższą środę, 19 października w Krakowie. Rodzina filmowca pożegnała go na łamach jednej z gazet. Zobacz nekrolog Andrzeja Wajdy.

Andrzej Wajda odszedł nagle wieczorem 9 października. Wieść o śmierci filmowca wstrząsnęła całą Polską. Rodzina reżysera pogrążona jest w żałobie. Przed najbliższymi Wajdy ostatnie pożegnanie. Pogrzeb odbędzie się 19 października w Krakowie. W "Gazecie Wyborczej" pojawił się nekrolog Wajdy, w którym rodzina pożegnała zmarłego. W nekrologu pojawiły się oficjalne informacje na temat pogrzebu i mszy żałobnych za filmowca.

Publiczna msza odbędzie się w warszawskim kościele św. Jacka (oo. dominikanów) o godzinie 14:00. Rodzina zamiast kwiatów prosi o przekazanie pieniędzy na konto Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie. Msza w środę będzie miała miejsce w klasztorze ojców Dominikanów. Pogrzeb o charakterze prywatnym, odbędzie się 18 października na krakowskim Salwatorze o godzinie 16:30. Zamiast kwiatów rodzina prosi o przekazanie pieniędzy na Hospicjum św. Łazarza.

Zobacz: Dwie wdowy na pogrzebie Wajdy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: