ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rogalska pobita i zamknięta w bagażniku. Drastyczne ZDJĘCIE!

Rogalska pobita i zamknięta w bagażniku. Drastyczne ZDJĘCIE!

28.09.2016, godz. 13:31
Marzena Rogalska w bagażniku
foto: Instagram

Skuta łańcuchem, pobita i wrzucona do bagażnika - takie zdjęcie Marzeny Rogalskiej na Instagramie robi prawdziwą furorę. Co się stało prowadzącej? Spokojnie, to tylko...

Marzena Rogalska wzięła udział w drastycznej sesji zdjęciowej. Obok jej ostatniego zdjęcia umieszczonego na Instagramie nie da przejść się obojętnie. Pobita, skuta łańcuchem i wrzucona do bagażnika Rogalska to naprawdę przykry widok. Na szczęście krew na twarzy prezenterki jest sztuczna, a zdjęcie jest pozowane na potrzeby akcji organizacji, walczącej o przestrzeganie praw zwierząt. Tą drastyczną fotografią Rogalska zwróciła uwagę na los porzuconych, przywiązywanych do drzew, bitych zwierząt. Pod zdjęciem prezenterka umieściła szczegółowe wyjaśnienia i wskazówki dotyczące tego, jak pomagać zwierzakom w potrzebie.

- Kochani! Biorę udział w kampanii społecznej XI. Nie porzucaj, organizowanej przez akcję @karmimypsiaki Każdy może do niej dołączyć wspierając zbiórkę na wspieram.to/nieporzucaj! #razem #walczymy #nieporzucaj #niekrzywdz #szacunekdlazwierzat Nie porzucaj! Nie krzywdź! Autorem moich zdjęć jest Piotr Myszkowski @peter_myskovsky Nie mam zgody na wywożenie psów do lasu i przywiazywanie ich do drzewa przez opiekunow, którzy jada np na wakacje, nie mam zgody na wszelkie inne akty okrutnego porzucania zwierząt przez ludzi i dlatego m.in. razem z @michalpirog wzięliśmy udział w tej sesji i akcji - czytamy na Facebooku Marzeny Rogalskiej.

Do akcji oprócz Marzeny Rogalskiej przyłączyli się: Michał Piróg, Natasza Urbańska, Rafał Maślak, Sylwia Nowak i Kamila Szczawińska.

ZOBACZ: Marzena Rogalska wróciła do pracy po wypadku z gwoździem w "Pytaniu na śniadanie" [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: