ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rolnik szuka żony 3. Marta Manowska o nowej serii

Rolnik szuka żony 3. Marta Manowska o nowej serii

05.09.2016, godz. 08:32
Źródło: Paulina Koziejowska

Rozpoczęła się trzecia edycja Rolnik szuka żony. Znamy już uczestników, wiemy o jakich kobietach marzą. A na co liczy Marta Manowska? Co przyniesie ta edycja show? Czy znowu program połączy ludzi i będą kolejne śluby?

Już wiemy, że dwie edycje Rolnik szuka żony przyniosły wielkie zmiany w życiu uczestników. Dwa śluby, potomek w drodze, wiele zmian. Na co liczy Marta Manowska w trzeciej edycji popularnego programu Rolnik szuka żony?

- Jest na to szansa, Szymon dzisiaj pięknie powiedział, że wszystkie te relacje, które powstają w programie są piękne. Już nie chodzi o te śluby, ale o małżeństwa, one są zgodne, one są dobrze dobrane. Mamy pierwszego potomka w drodze, to jest piękne! Finał dopiero w październiku, więc mamy trochę czasu... - przyznała w rozmowie z Superexpress.tv.

- Ja bym chciała, żeby trzecia edycja się zakończyła i każda osoba była zadowolona, że wzięła udział w programie. Żeby się zmienili - na zewnątrz i w środku. Chodzi o relacje, one mają największą wartość. Szymon powiedział, że z nieśmiałością oglądał poprzednie edycje i zazdrościł odwagi, a teraz sam jest w programie! To jest piękne - dodała Marta Manowska.

Zobacz też: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ten bal połaczył ich na zawsze

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: