ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rolnik szuka żony 3: Marta Manowska założy portal randkowy? Mamy komentarz prowadzącej!

Rolnik szuka żony 3: Marta Manowska założy portal randkowy? Mamy komentarz prowadzącej!

30.08.2016, godz. 14:09
Marta Manowska
foto: printscreen Facebook

Kilka miesięcy temu prowadząca program "Rolnik szuka żony" wyznała, że myśli o założeniu własnego portalu randkowego. Czy Marta Manowska zabrała się już za realizację swojego planu? Mamy odpowiedź!

Marta Manowska zyskała popularność dzięki posadzie prowadzącej w programie "Rolnik szuka żony". Ludzie bardzo szybko zaczęli uznawać ją za swatkę. Jak się okazuje, prezenterka często otrzymuje listy z prośbą o pomoc w poszukiwaniach drugiej połówki. Kilka miesięcy temu zaczęła nawet rozważać założenie portalu randkowego. Zapytaliśmy Martę, czy plany te nadal są aktualne.

- Jeżeli chodzi o portal randkowy... Pojawiają się takie osoby, które zadają mi takie pytania i takie prośby, że chciałyby pomocy w poznaniu drugiej osoby. Natomiast jest to bardzo ważna i odpowiedzialna rola. Myślę, że ja nie jestem przygotowana na to, żeby podejść do niego na tyle poważnie, na ile bym chciała - zdradziła reporterce superexpress.tv Marta Manowska.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3: pierwszy ujawniony uczestnik to Szymon. Jakiej kobiety szuka? [WIDEO]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: