ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rolnik szuka żony 3, odc. 9. Rolnicy dokonali wyborów

Rolnik szuka żony 3, odc. 9. Rolnicy dokonali wyborów

30.10.2016, godz. 22:53
Rolnik szuka żony 3
foto: Instagram

Za nami kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony 3. Tym razem Monika, Łukasz, Szymon, Marek i Zbigniew wybrali osoby, z którymi chcą stworzyć związek. Zobacz, kto zawładnął ich sercem.

Za nami Rolnik szuka żony 3 odcinek 9. A w nim Monika, Łukasz, Szymon, Marek i Zbigniew wybrali osoby, z którymi chcą stworzyć związek. I tak serce Moniki mocniej zabiło do Tomasza. Z kolei Łukasz wybrał Patrycję. Ale chwilę potem przyznał, że gdyby kierował się rozumiem, w jego domu zostałaby Ania. Jednak to serce wzięło górę. Szymon również miał dylemat. Jednak tu z pomocą przyszła jego mama. I tak po rozmowie z nią, chłopak wybrał Marysię.

Z kolei kandydatki Marka dostrzegły sporo rzeczy, które przeszkadzają jej u rolnika i w jego gospodarstwie. Ania, Katarzyna obstawiały, że mężczyzna wybierze Beatę, która widziała siebie u jego boku. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich pań, Marek wybrał Anię. Adam syn rolnika był zdziwiony wyborem ojca. Dodał, że nie wróży im długiego związku. Zbigniew wybierał między dwiema paniami. Rolnik szybko podziękował Bogusi za udział w programie i nie ukrywał, że ma nadzieję na podtrzymanie relacji. Odrzucona kobieta wyznała, że nie zamierza utrzymywać z nim kontaktu. W domu Zbigniewa została Irena.

Czy rolnicy dokonali dobrych wyborów przekonamy się w kolejnym odcinku programu. Tym razem to oni odwiedzą swoje wybranki i wybranka w ich domach.

Zobacz: Gwiazdy w Halloween 2016. Które przebranie najlepsze?

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: