ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. Szczere wyznanie Zbigniewa: Nie wybiorę cię na żonę

Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. Szczere wyznanie Zbigniewa: Nie wybiorę cię na żonę

02.10.2016, godz. 22:51
Rolnik szuka żony 3
foto: Facebook

Rolnik szuka żony 3 odcinek 5. za nami. A w nim Zbigniew wyznał, że z jedną ze swoich wybranek nie chce spędzić reszty swojego życia. - Fajną jesteś kobietą, ale na tą jedną nie wybiorę ciebie - powiedział. Po tym szczerym wyznaniu w jego domu zostały już tylko dwie panie. Jak myślicie, która z nich wróciła do domu?

W 5. odcinku Rolnik szuka żony 3 uczestnicy zmierzyli się z pracami w gospodarstwie. I tak wybranki Marka skubały gęsi, Łukasz przygotował dla swoich dziewczyn oranie pola. Z kolei Szymon ze swoją trójką wytyczył pastwisko dla byków, a Dawid, Tomek i Rober razem z Moniką kopali ogrodzenie i rozstawili basen. Za to Zbigniew wtajemniczył swoje panie w tajniki zawodu pszczelarza. Po pracy wśród uli mężczyzna zabrał Łucję na ambonę myśliwską. Była to wymarzona okazja, by bliżej się poznać.

- Zadowolony jesteś, że się tak ubrałam? - próbowała kokietować Zbigniewa. Podczas rozmowy Łucja przyznała, że czuje, że Zbigniew wybierze Irenkę. Mężczyzna nie ukrywał, że Irenka bardzo mu się podoba. - Każdy wolałby mieć młodszą kobietę - skomentował. Potem było już tylko gorzej. - Fajną jesteś kobietą, ale na tą jedną nie wybiorę ciebie - wyznał Łucji. Na jego słowa Łucja postanowiła wyjechać do domu. - Wszystko się wyjaśniło, więc nie ma sensu dalej - skomentowała to co się stało.

Po powrocie do domu nie chciała powiedzieć Danusi i Irenie dlaczego opuszcza program. Zbigniew próbował rozstać się z nią w zgodzie i chciał podarować jej miód z własnej pasieki. Jednak Łucja uniosła się honorem i nie chciała przyjęła podarunku. Tym samym w domu Zbigniewa zostały już tylko dwie kandydatki na jego przyszła żonę. Czy któraś z nich spędzi z nim resztę życia?

Zobacz: Angelina Jolie chce zniszczyć Brada!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: