ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek będzie wzorować się na ślubie Szulim? "Śledziliśmy, obserwowaliśmy"

Rozenek będzie wzorować się na ślubie Szulim? "Śledziliśmy, obserwowaliśmy"

07.09.2016, godz. 09:47
Małgorzata Rozenek weźmie przykład z Szulim?
foto: Fotomontaż AKPA

Małgorzata Rozenek w jednym z ostatnich wywiadów nie mogła wyjść z podziwu nad ślubem Agnieszki Szulim i Piotra Woźniak-Staraka. Perfekcyjna przyznała, że razem z Majdanem śledzili i obserwowali wszelkie informacje na temat. Czy teraz weźmie przykład z dziennikarki?

Małgorzata Rozenek została poproszona o ocenę ślubu Agnieszki Szulim. Perfekcyjna bez zająknięcia stwierdziła, że uroczystość ta była "piękna". "Nasze wesele jeszcze przed nami, cieszę się, że ślub Agnieszki wypadł tak pięknie. Nie ukrywam, że śledziliśmy, obserwowaliśmy" - wyznała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską podczas Balu Fundacji TVN. Faktem jest, że Szulim postawiła wysoko poprzeczkę. Ślub w Wenecji, rejs statkami, wesele w pałacu, trzy suknie ślubne - wszystko to sprawiło, że uroczystość stała się wydarzeniem miesiąca.

Czy Małgorzata Rozenek zaskoczy nas jeszcze bardziej? Na razie ukochana Majdana wyjawiła, że na ślub ma gotowych aż pięć sukni ślubnych.

- Gotowych jest pięć, ale założę pewnie dwie. Biorąc pod uwagę, ile czasu potrzebuję, żeby się przebrać, szkoda mi będzie czasu. Radek widział wszystkie suknie. Nie jesteśmy przesądni - chwaliła się Rozenek.

Wiadomo już, że Małgorzta Rozenek i Radosław Majdan pojawią się w ślubnej sesji na okładce jednego z kolorowych magazynów. Pieniądze z sesji mają zamiar przeznaczyć na cele charytatywne. O planach tych Rozenek opowiedziała w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej.

ZOBACZ:Minge zazdrości Rozenek: "Chciałabym mieć takie ciało po dwójce dzieci"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: