ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express. Byli wściekli na Kaczoruk

Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express. Byli wściekli na Kaczoruk

28.09.2016, godz. 23:06
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli z Azja Express
foto: Agencja TVN/x-news

Rozenek i Majdan odpadli w 4. odcinku Azja Express. To był naprawdę wycieńczający wyścig. Po drodze Małgorzacie puściły nerwy. Z jej ust padło kilka gorzkich komentarzy na temat Renaty Kaczoruk. Frustracja sięgnęła zenitu! "Ale bitch!"

Z 4. odcinka Azja Express odpadli Rozenek i Majdan. Para miała wyjątkowego pecha. Problemy pojawiły się już na samym początku, gdy trzeba było zatrzymać samochód. W końcu się udało. Radosław zatrzymał busa. Wtedy podeszli do niego inni uczestnicy. Piłkarz zgodził się zabrać do środka m.in. Renatę i Weronikę. Na późniejszym etapie wyścigu dziewczyny nie opłaciły się tym samym Majdanom. Mimo próśb - odjechały. To rozzłościło Małgorzatę Rozenek, która nie szczędziła gorzkich słów na temat Kaczoruk.

"Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię" - denerwuje się Perfekcyjna. Radek próbuje ją uspokajać "Ona jest jeszcze młoda". "Ja też kiedyś byłam młoda, ale taka nie byłam" - odpowiada mu ukochana. To jednak nie koniec. Rozenek w końcu zaczyna przeklinać. Co powiedziała Perfekcyjna o Kaczoruk? "Ale bitch!". Po tych słowach Majdan postanowił dopiec jeszcze Kubie Wojewódzkiemu.

- No jaka ona ma być? Kto ją ma nauczyć? Narzeczony? - zauważa złośliwie sportowiec.

Wszystkie te przeciwności przyczyniły się do tego, że Rozenek i Majdan musieli stoczyć morderczą walkę na mecie. Niestety Perfekcyjna nie dała sobie rady ze schodami. Para dotarła na metę jako ostatnia.

Czy Renata Kaczoruk przyczyniła się do przegranej Rozenek i Majdana? Narzeczona Wojewódzkiego nie ma sobie nic do zarzucenia, o czym poinformowała na Instagramie:

Juz za chwileczkę jusz za momencik... A na koniec niespodzianka od razu mówię, że to nie moja wina.. ..chyba #azjaExpress #welcometo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka) 28 Wrz, 2016 o 12:29 PDT

 

ZOBACZ: Azja Express odcinek 4 - relacja NA ŻYWO! Rozenek i Majdan ODPADLI!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: