ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rozenek i Szelągowska walczą o ćwierć miliona

Rozenek i Szelągowska walczą o ćwierć miliona

11.10.2016, godz. 02:00
Małgorzata Rozenek, Dorota Szelągowska
foto: Fotomontaż AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.) i Dorota Szelągowska (36 l.) toczą bitwę o prowadzenie nowego programu TVN "Domowe rewolucje". Format ma być wzorowany na popularnym amerykańskim reality show "Extreme Makeover: Home Edition", w Polsce pokazywanym pod nazwą "Dom nie do poznania". Prowadząca może za niego otrzymać nawet ćwierć miliona złotych za sezon! Obie panie mają predyspozycje, żeby dostać ten program, ale wygra tylko jedna z nich.

- To prawda, pracujemy nad nowym programem "Domowe rewolucje". Ogłosiliśmy już casting i szukamy chętnych, którzy chcą całkowicie zmienić swój dom. Nie wybraliśmy jeszcze prowadzącej, ale pod uwagę brane są m.in. Małgorzata Rozenek oraz Dorota Szelągowska, mająca doświadczenie w tym temacie. Ostateczna decyzja zapadnie na dniach - usłyszeliśmy od osoby z TVN.

Jak udało nam się dowiedzieć, gospodyni może liczyć na wynagrodzenie 250 tysięcy złotych za sezon. Doświadczenie pokazuje jednak, że widzowie kochają takie programy i na jednym sezonie się nie skończy. "Nasz nowy dom" emitowany w Polsacie ma już siedem serii, w przygotowaniu są kolejne.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek: "Pyskata"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: