ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek: Kaczoruk! Chcesz, to zrobię z ciebie damę

Rozenek: Kaczoruk! Chcesz, to zrobię z ciebie damę

07.11.2016, godz. 05:00
Kaczoruk! Chcesz, to zrobię z ciebie damę
foto:

Cios za cios - tak wygląda ostatnio medialna wojna Małgorzaty Rozenek-Majdan (38 l.) i jej męża Radka (43 l.) z Kubą Wojewódzkim (53 l.) i jego ukochaną Renatą Kaczoruk (30 l.). Obie strony zarzucają sobie dwulicowość, brak kultury i chamstwo. Teraz głos zabrała gwiazda TVN. Zapewnia, że z modelki zrobi damę. - Casting do drugiego sezonu "Projektu Lady" jeszcze jest otwarty, więc zapraszam do zgłaszania się - zachęca Małgosia w rozmowie z "Super Expressem".

Rozenek-Majdan specjalizuje się ostatnio w uczeniu dobrych manier niepokornych dziewcząt. Jednak Kuba i jego dziewczyna cały czas wytykają jej, że się do tego nie nadaje, a wręcz sama potrzebuje nauki savoire-vivre'u.

- Osoba z dobrymi manierami nigdy nie ocenia kogoś trzeciego. Casting do drugiego sezonu "Projektu Lady" jeszcze jest otwarty, więc zapraszam do zgłaszania się - Małgorzata rzuca wyzwanie Kaczoruk i dodaje: - Każdy ma prawo sądzić, że ja jestem idiotką. Nie ma problemu. Ale nie wtedy, kiedy robi ci się zarzuty z rzeczy prywatnych, które są nieprawdą, i one mogą wpłynąć na to, jak dzieci postrzegają ciebie...

Sprawa będzie miała finał w sądzie. Państwo Majdanowie zażądali od Wojewódzkiego 100 tys. zł, które chcą przeznaczyć na charytatywną fundację TVN "Nie jesteś sam".

Zobacz: Azja Ekspress - dramat na planie programu! Renatę Kaczoruk potrącił motocykl, Weronikę Budziło molestował kierowca!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: