ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek ma francuskiego pieska za 4 tys. zł

Rozenek ma francuskiego pieska za 4 tys. zł

28.07.2016, godz. 02:00
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek w tym roku wypoczywała z Radosławem Majdanem na Riwierze Francuskiej. Po wakacjach jednak ostro zabrała się do pracy. foto:

Małgorzata Rozenek (38 l.) i Radosław Majdan (44 l.) nie wykluczają, że w przyszłości będą mieli dziecko. Jednak jak na razie para zafundowała sobie... pieska. Jak dowiedział się "Super Express", buldog francuski o imieniu Lili kosztował narzeczonych około 4 tys. zł!

Gosia i Radek uwielbiają psy, szczególnie rasy buldog francuski. Para rok temu przygarnęła czarną suczkę o imieniu Sisi. Gwiazda tak bardzo zakochała się w czworonogu, że postanowiła kupić kolejnego. Suczka ma na imię Lili i jest niezwykle przyjaznym, ale i kosztownym pieskiem. Szczeniak tej rasy kosztuje średnio 4 tys. zł. - Lili doskonale odnalazła się w naszym domu. Od razu polubiły się z Sisi - mówi "Super Expressowi" Rozenek. Jak udało nam się dowiedzieć, z nowego członka rodziny najbardziej ucieszyły się dzieci Gosi, Stanisław (10 l.) i Tadeusz (6 l.), którzy chętnie wychodzą z nim na spacery. 

Zobacz: Lesbijka z Projekt Lady ocenia Rozenek "pod względem seksualnym"! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: