ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek "Mi is Viktoria" chce uczyć angielskiego razem z Ewą "Fenks, fenks, koton" Minge

Rozenek "Mi is Viktoria" chce uczyć angielskiego razem z Ewą "Fenks, fenks, koton" Minge

07.08.2016, godz. 09:22
Małgorzata Rozenek
foto: © AKPA

Po publikacji fragmentów "Azja Express" w mediach społecznościowych wrze, że Małgorzata Rozenek nie zna języka angielskiego. Jak przyznała, rozmawiała z Ewą Minge (której znajomość tego języka również wzbudza zainteresowanie) na temat... założenia szkoły językowej.

"Azja Express" pokazało, że Małgorzata Rozenek nie zna języka angielskiego? Po emisji fragmentu programu, w którym Rozenek tłumaczyła ludziom w Wietnamie, że ona i Radek są polskimi Victorią i Davidem Beckhamami, w sieci zawrzało. Jej słowa: "me is Victoria Beckham" krążą po internecie, wzbudzając wiele śmiechu.

Małgosia ma do tego dystans. Twierdzi, że trochę ją poniosło. - W tym programie nasza znajomość angielskiego sprowadziła się do najprostszych słów. Nawet Hania Lis, która zna świetnie angielski, ich używała - mówi.

Rozenek śmieje się również, że może założy szkołę językową razem z Ewą Minge albo chociaż wspólnie poprowadzą jakieś kursy. Przypomnijmy: kilka lat temu okazało się, że Ewa Minge również nie mówi płynnie po angielsku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: