ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek: Mój mężczyzna w domu robi absolutnie nic! I bardzo się tym szczycę

Rozenek: Mój mężczyzna w domu robi absolutnie nic! I bardzo się tym szczycę

12.10.2016, godz. 14:15
OTO sukienka Rozenek
foto: © AKPA

Małgorzata Rozenek zachwala Radosława Majdana w rozmowie z Dorotą Szelągowską. Perfekcyjna szczyci się tym, że jej mężczyzna nie musi ciężko pracować w domu. W zamian za to ma dla niego inne zadanie. Jakie? Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Rozenek w odpowiedzi na doniesienia o rywalizacji z Dorotą Szelągowską o nowy program, umieściła na Instagramie zabawne nagranie. Na filmie obie panie wspólnie malują ściany pokoju. Małgonia podczas nakładania farby na wałek zwierza się koleżance, co świadczy o dużej zarzyłości między prezenterkami. O czym dyskutuje Rozenek i Szelągowska? O Majdanie!

- Mój mężczyzna w domu nie robi absolutnie nie i ja się tym szczycę uważam, że mój mężczyzna jest od tego, żeby mnie komplementować i chwalić - mówi Szelągowskiej Rozenek.

- Dobrze, ale nie powiesz mi, że Radek nie jest sobie w stanie ze śrubokrętem poradzić. Znam faceta i on może nie chce tego robić...

- On nie musi tego robić! On sobie radzi ze wszystkich świetnie. Ale są takie rzeczy, na których bardziej mi zależy żeby robił niż wkręcanie - mówi Rozenek i puszcza oczko.

ZOBACZ: Rozenek uczy, jak układać ubrania. W Azji nie potrafiła się spakować

#w #tym #przypadku #hasztagi #są #zbędne #wink @tvnstyle_official @dotindotin

Film zamieszczony przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 11 Paź, 2016 o 9:31 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: