ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek na konferencji Azja Express - tą koszulką zamknęła usta hejterom

Rozenek na konferencji Azja Express - tą koszulką zamknęła usta hejterom

18.08.2016, godz. 09:26
Małgorzata Rozenek na konferencji Azja Express
foto: AKPA

Małgorzata Rozenek jeszcze przed pierwszym odcinkiem "Azja Express" wyrosła na gwiazdę programu. Na konferencji prasowej nowego show pojawiła się w koszulce, która zamknęła usta hejterom, naśmiewającym się z umiejętności lingwistycznych Perfekcyjnej.

W opublikowanym w wakacje zwiastunie "Azja Express" na pierwszy plan wybiła się Małgorzata Rozenek ze swoją znajomością języka angielskiego. Perfekcyjna próbowała wytłumaczyć mieszkańcom Azji, że jej ukochany jest piłkarzem. W tym celu posłużyła się porównaniem do Victorii Beckham oraz Davida Beckhama. Komunikując się po angielsku, złamała kilka podstawowych zasad gramatycznych (sławny cytat "He is David Beckham and me is Victoria Beckham) , przez co od razu na jej głowę spadła lawina hejtu. Kilka lat funkcjonowania w show-biznesie nauczyły Rozenek odporności na tego typu zjawiska. O tym, że nie przejmuje się krytyką świadczy jej koszulka, którą założyła specjalnie na konferencję programu "Azja Express". Znalazł się na niej napis:

"Me is Rozenek Lady Victoria. Niepotrzebne skreślić".

Dlaczego Perfekcyjna zdecydowała się właśnie na taki t-shirt? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie naszym materiale video:

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: