ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rozenek na Mazurach. Ile zapłaciła za pobyt? Cena zwala z nóg!

Rozenek na Mazurach. Ile zapłaciła za pobyt? Cena zwala z nóg!

27.06.2017, godz. 10:43
Rozenek na Mazurach. Ile zapłaciła za pobyt? Cena zwala z nóg!
Pensjonat urządzony jest w stylu skandynawskim foto: Instagram

Małgorzata Rozenek na Mazurach odpoczywa w luksusowym pensjonacie. Wszystko w towarzystwie synów i ukochanego męża. Ile kosztował taki wypoczynek? Cena za noc jest bardzo wysoka!

Małgorzata Rozenek na Mazurach przywitała pierwszy weekend wakacji. Na miejsce odpoczynku z rodziną wybrała luksusowy pensjonat w Ostródzie. Jest to w zasadzie ogromny dom, w pełni wyposażony, ze wszelkimi możliwymi udogodnieniami tj. spa, jacuzzi, prywatny plac zabaw dla dzieci. W pensjonacie można skorzystać z usługi "concierge", czyli opcji spełniania przeróżnych życzeń gości za odpowiednią opłatą. Płacąc za wynajem, nie trzeba przejmować się m.in. sprzątaniem. Co oznacza, że Rozenek obowiązki bycia perfekcyjną panią domu chwilowo odłożyła na bok.

Małgorzata Rozenek na Mazurach - ile zapłaciła za pobyt w pensjonacie?

Mazurska rezydencja pomieści maksymalnie 8 osób. Ale przejdźmy do konkretów. Ile kosztował wakacyjny odpoczynek Małgorzaty Rozenek na Mazurach? Koszt wynajmu pensjonatu to 3000 złotych za noc! Za dodatkową opłatą goście mogą zamówić pełne wyżywienie. Śniadanie - 50 złotych za osobę, obiady 80 złotych za osobę lub zestaw grillowy w cenie 90 złotych za osobę. Drogo? Być może, ale za luksus nie jest tani.

ZOBACZ: Anna Mucha topless na wakacjach: "Stara baba, a może"

dzień dobry kochani#morning #coffee

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 26 Cze, 2017 o 12:49 PDT

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: