ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek o sobie i Majdanie: Jesteśmy polskimi Beckhamami

Rozenek o sobie i Majdanie: Jesteśmy polskimi Beckhamami

04.08.2016, godz. 05:00
MAŁGORZATA ROZENEK, RADOSŁAW MAJDAN
MAŁGORZATA ROZENEK, RADOSŁAW MAJDAN foto:

Małgorzata Rozenek (38 l.) i Radosław Majdan (44 l.) to jedni z bohaterów programu "Azja Express". Tak jak inni uczestnicy musieli przeżyć dzień za 1 dolara, a także pokonać określony odcinek trasy. Przemierzyli Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. W jednym z państw uchodzili za Beckhamów.

Małgosia i Radek musieli wiele przejść, by dotrzeć do celu. Dużą barierą okazywał się język. Podczas podróży po Wietnamie narzeczeni znaleźli się w autobusie pełnym gimnazjalistów. Ro-zenek i Majdan próbowali im wyjaśnić, kim są, ale uczniowie nie rozumieli angielskiego. Perfekcyjna wpadła więc na perfekcyjny pomysł i powiedziała im, że jej przyszły mąż jest Davidem Beckhamem, a ona Victorią Beckham.

- Nie rozumieli, kiedy po angielsku mówiłam im, że prowadzę programy w polskiej telewizji, a mój narzeczony gra w piłkę. Musiałam jakoś do nich dotrzeć, bo tylko oni mogli nam wskazanć drogę - śmieje się w rozmowie z nami Rozenek. - Nie czuję się Victorią Beckham, ale to, co mnie od niej odróżnia, to fakt, że ona ma córkę, a ja nie. Teraz będę się musiała z tego tłumaczyć, ale przynajmniej na drugi plan zeszły pytania o ślub - dorzuca z uśmiechem Perfekcyjna Pani Domu.

Zobacz: Nowy program Rozenek - "W dobrym stylu". Kiedy premiera?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: