ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek o ślubie z Majdanem: POSZALEJĘ!

Rozenek o ślubie z Majdanem: POSZALEJĘ!

19.08.2016, godz. 02:00
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan_1PUBL
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan foto:

Małgorzata Rozenek (38 l.) jest tego pewna - Radosław Majdan (44 l.) jest miłością jej życia. Perfekcyjna Pani Domu podkreśla, że to będzie jej ostatni ślub, więc zamierza poszaleć. Tylko "Super Express" zna szczegóły tej niezwykłej uroczystości.

Już 10 września gwiazda TVN powie "tak" byłemu bramkarzowi Radkowi Majdanowi. Para dopina ostatnie szczegóły uroczystości. - Mamy z Radkiem swoje wizje ślubu, ale mamy już taką skondensowaną istotę: to na pewno będzie święto dla najbliższych, to będzie małe, ale na pewno pięknie wyglądające wydarzenie - zdradza Rozenek w rozmowie z "Super Expressem" i dodaje: - Suknie będę miała trzy. Tak bym chciała. To jest mój ostatni ślub. Nie pierwszy, ale ostatni. Prawdopodobnie. Więc tym razem poszaleję z sukniami. Jednego dnia chcę być bardziej romantyczna, drugiego bardziej rozważna, trzeciego drapieżna. Tak naprawdę nie wiem w końcu, jaki będę miała humor w momencie wybicia godziny zero.

Sukniami zajmuje się już światowej sławy projektantka Ewa Minge (48 l.).

Okazuje się, że Radek nie będzie gorszy, piłkarz przygotował dla siebie kilka smokingów. - Wszystko jest już w przygotowaniu - zaciera ręce Majdan. To on wybrał obrączki na ten dzień - za blisko 18 tysięcy złotych!

Były piłkarz poprawił też swoją fryzurę. Zagęścił i zafarbował włosy.

Cała impreza ma odbyć się w polskich górach, w hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdrój. Do dyspozycji gości będą basen, sauna, łaźnia i jacuzzi. Będzie można skorzystać również z masaży.

Na weselu będzie tylko 80 osób. Wśród gości znajdą się takie osobistości, jak: Czarek Pazura (54 l.) z żoną Edytą (28 l.), Tomasz Iwan (45 l.), Łukasz Jemioł (33 l.), Hanna Lis (46 l.), Iza Janachowska (30 l.), Joanna Horodyńska (41 l.), Piotr Kraśko (45 l.) z żoną Karoliną (40 l.). Będą też koledzy Radka z klubu Polonia Warszawa oraz szef TVN Edward Miszczak (61 l.).

Po wszystkim para zamierza wyruszyć w podróż poślubną do Meksyku.

Zobacz: Edyta Górniak w talent show dla dzieci?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: