ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek porównała Kaczoruk do PSA

Rozenek porównała Kaczoruk do PSA

08.11.2016, godz. 09:56
Małgorzata Rozenek, Renata Kaczoruk
foto: Fotomontaż SE.pl

Kaczoruk kontra Rozenek - kolejna kłótnia na Instagramie! Tym razem Szpilkę wbiła nowa żona Radka Majdana. Perfekcyjna Pani Domu porównała ukochaną Kuby wojewódzkiego... do psa! Czy Renata odpowie na tę zaczepkę?

Małgorzata Rozenek robi wszystko żeby utrzymać się na topie. Konflikt z Renatą Kaczoruk pomógł jej odzyskać dawno utracony status gwiazdy. Po klapie programu Piekielny hotel, Rozenek zniknęła na jakiś czas z telewizji. Wielki powrót na ekrany dziwnym trafem był powiązany ze ślubem z Radkiem Majdanem, uczestnictwem w dwóch nowych programach TVN oraz premierą najnowszej książki. Od kilku tygodni trwa konflikt Rozenek z ukochaną Wojewódzkiego.

Renata zamieściła na Instagramie zdjęcie z łóżka. W komentarzu do fotki napisała fanom, że choruje, dlatego nie jest ostatnio zbyt aktywna w mediach społecznościowych. - Przepraszam za chwilowa nieobecność... Weekend był ciężki - czytamy. Dodałą też żartobliwy hasztag #ksiezniczkanaziarnkugrochu.

Przepraszam za chwilowa nieobecność ..#weekend był ciężki miłego poniedziałku ! #poniedziałeczek #newday #kaiezniczkanaziarnkugrochu

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka) 7 Lis, 2016 o 2:48 PST

Kilka godzin później na Isntagramie Rozenek pojawiła się fotka przedstawiająca jej dwa buldożki francuskie. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie opis zdjęcia... - #księżniczkinaziarnkugrochu - napisała Reozenek i okrasiła docinek w stronę Kaczoruk emotikonką z uśmieszkiem. Fani Małgorzaty są w niebo wzięci. - Fajna odpowiedź na foto Żenulki - napisała jedna z fanek. - Te księżniczki zdecydowanie przyjemniejsze - skomentował wielbiciel gwiazdki TVN.

#sleepingbeauties #theprincesses & #thepea #księżniczkinaziarnkugrochu #let #call #it a #day #nightynight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 7 Lis, 2016 o 10:43 PST

Czy tym razem Rozenek przekroczyła granicę?

Zobacz: Kaczoruk kontra Rozenek. Majewski komentuje spór: "Miszczak rozważa rozdzielenie Kuby i Gosi w ramówce"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: